Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha mindig pontosan megjött a...

Ha mindig pontosan megjött a menstruációm (max 3 nap késéssel) lehetséges hogy stressz miatt több mint egy hetet késsen?

Figyelt kérdés
Óvszerrel szoktunk védekezni a barátommal, sosem szakadt ki, egyetlen egyszer csináltuk anélkül, de gondosan megtörölte mielőtt betette és nem volt előváladék sem. Borzasztóan aggódok, ugye nem emiatt késik? Ha más miatt van, mennyit késhet maximum ami még nem utal semmi negatív dologra? Kérlek ne szidásokat írjatok hanem tapasztalatokat, tanácsokat mit tehetek a biztonság kedvéért (forró fürdő már volt)

2014. júl. 30. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha aggodalmaskodás helyett vennél egy tesztet?

Lehet, hogy csak szimplán késik, vagy akár el is marad, előfordul az ilyen még egészséges nőkkel is.

De az is lehet, hogy terhes vagy. Venni kell egy tesztet és kész.

Máskor meg kicsit több ésszel kell szexelni, nem játék ez!

2014. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező! Remélem már megjött a menzeszed és nem idegeskedsz! :-)


Kedves Utolsó hozzászóló! Ha a fiú időben megszakította az aktust, akkor a lány nem lehet terhes!! Igen, megvan a lehetősége, de kb. annyi mint hogy engem elüt az autó ha most kilépek a házból. Igen, sok olyan kommentet olvastam, ahol azt írja egy kedves fórumozó (a másikat ijesztgetve), hogy "VEGYÉL TESZTET, AZ ELŐVÁLADÉKTÓL IS LEHETSZ TERHES, ITT VAGYOK AZ ÉLŐ PÉLDA RÁ 3 HÓNAPOS GYERMEK ANYUKÁJA". Nem!! - Írnám legszívesebben az anyukának - te nem az előváladéktól lettél terhes, hanem attól, hogy a párod nem vigyázott!! Elment kész. Lehet csak félig, de lehet teljesen és mégis azt mondta, ő vigyázott! Kell a mennyiség és ha az előváladéktól olyan könnyen teherbe lehetne esni, akkor jézusom, minden évben szülhetnénk...

2014. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen második hozzászóló! :) Igen megjött, ugyan 12 nap késéssel ami igen aggasztó, hiszen sosem volt még példa erre. Tudja valaki mi lehet ennek az oka? Februárban vesztettem el a szüzességem, júniusig szüneteltem, júniustól hetente 2-3 alkalommal szeretkezünk a párommal, lehet ez az oka?
2014. aug. 16. 10:13
 4/5 anonim válasza:

Velem 15 év után most először fordult elő, hogy 15 nap késéssel jött meg a menzeszem! Az orvos azt mondta, hogy a stressztől, feszültségtől simán késhet.


Kedves Kérdező! A lényeg, a következő hónapokat figyeld és ha rendesen megjön/visszaáll a ciklusod, akkor semmi probléma nincs. Ha sűrűn fordul elő a több nap késés és rendszertelen, akkor érdemes orvoshoz fordulni. Egyszer-kétszer becsúszhatnak ilyen hónapok!:-)


Jó egészséget neked!

2014. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2014. aug. 18. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!