Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 éves vagyok és még nem...

18 éves vagyok és még nem jött meg. Sok helyen voltunk már hogy mi lehet sokmindent próbáltam ki de még mindig semmmi. Nincs ötlet hogy mitől jöhetne meg?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nincs valami betegséged,amitől nem fejlődsz rendesen,vagy a méhed nincs kifejlődve??
2010. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
de mit mondott az orvos, mi az oka?
2010. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hogy a nemi szőrzeted kifejlődött-e már és a melled is nő-e, de érdemes lenne megtudnod, hogy anyudnak, nagymamádnak mikor jött meg, mert ha nekik is későn volt az első, lehet, hogy ezt örökölted. Anyukámnak 16 évesen jött meg először, én 11 voltam. Nagymamámnak 19 évesen jött meg. Mindenképp kérdezed meg a családod nőtagjait :)
2010. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
kérdés, milyen a vérképed? ha rossz, akkor nem is fog megjönni, míg rendbe nincs téve.
2010. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Érdemes egy genetikai vizsgálatra elmenni, de hidd el, ha spéci nőgyógyászhoz mentek, akkor, ő sokkal többet tud mondani mint mi.
2010. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja és ha alultáplált vagy, pl anorexiás, akkor ne is várd.

Előző vagyok.

2010. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alultáplált...vérkép pipa ...öröklődés... a családban legkésőbb 13 évesen jött meg... az orvosok pedig próbáltak rásegíteni mindenféle gyakorlattal meg ilyesmikkel...
2010. jan. 16. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:
:(
2010. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!