Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon kérdés! Mikor kezdtetek...

Tampon kérdés! Mikor kezdtetek tampont használni és miért ezt választottátok vagy miért döntöttetek úgy hogy váltotok? Suliba hogy megy a használat? Tudomhogy naponta több ilyen kérdés érkezik, de kíváncsi lennék a NORMÁLIS válaszokra

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 20:55
 1/8 anonim válasza:

14 éves voltam, minit használtam. A betét zörög, elcsúszik, kényelmetlen is. Nem éreztem higiénikusnak sem, stresszeltem, mi van, ha átázok.

21L

2014. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én ebbe az évbe kezdtem el használni ,és azért mert olyan iskolába járok ahol rengeteg tesi órám van .a többi lány olyankor leül ,én meg nem akartam ezért ,és hát szobatársam használt ,és kértem egyet minit .este nem használom mert szerintem az nem jó .:D
2014. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17 lehettem kb. Kènyelmesebb,ès tisztább. A betèt nedves,zörög. Nèzegeted hogy látszik e a nadrágon hogy betèt van alatta stb. Èn akkor használom amikor várom hogy megjön,ne èrjen váratlanul. Amikor eloszor probáltam,3 tampont kellettbkidobnom mert nem sikerûlt rendesen felhelyeznem :D
2014. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi,jöhetnek még:)
2014. júl. 31. 23:34
 5/8 anonim válasza:

én pár hónapja kezdtem el használni, vérzéstől függően mini vagy normál, elöször kellemetlen volt a minit is felhelyezni, de már meg se kottyan, és minden szempontból sokkal jobb, nem ismétlem az elöttem szolókat, de annyit tennék hozzá, hogy észre sem veszem, hogy megvan akármit csinálok és cseppet sem irritál:)

15/L

2014. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14 éves korom óta menstruálok, azóta használok tampont is (sokszor supert vagy super plusot).

Betétet nappal, tampont éjjel használom általában.


24N

2014. aug. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14 éves koromtól használok tampont, a betét kényelmetlen, sokszor eláztam, és utáltam a saját véremben ülni. Minivel kezdtem, de elég hamar váltottam normálra, majd később superre, éjszakánként super plusra betéttel.
2014. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi és suliba nincs baj a cserével?
2014. aug. 1. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!