Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A rákszűrés fáj?

A rákszűrés fáj?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 23:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
24%
A női orvisik többsége egyáltalán nem kíméletes! Termeszetesen van kivétel, de eddig én Mindig megjártam veluk...
2014. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
32%

Ez csacsiság hogy nem kiméletesek a női orvosok.

Sőt, alapból annak kell lenniük, egyrészt mert ők is átesnek ezeken a vizsgálatokon, szűréseken, nem úgy mint a férfi orvosok, ugye, másrészt meg azért mégiscsak a nők az érzékenyebbek és nem a "döngő léptű, hagyma szagú" férfiak.

Ezt legfeljebb a politikailag correct beszéd bűvöletében élők próbálják cáfolni eszementen. A kis gyerek is először anyukájához szalad baj esetén és csak másodsorban apuhoz.

2014. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
30%
Jézus Mária, Megjelent a nojogi aktivista, aki annyea gyűlöli az ellenkező nemet, hogy képes inkább a fantáziájában élni... Hát kedves elozo hiaba tudod jobban, nekem egyáltalán nincsen pozitív tapasztalatom a női nodokikkal egyet kivéve. Más az elmélet, hogy hu de emlatikusnak kellene lenni es más a gyakorlat. Nekem feleslegesen jössz holmi feminista védő beszéddel, mert a tapasztalatom mást mond. És ezzel nem vagyok egyedül. Amellett, hogy nekem sem kellemes ez a vizsgálat, de nem azert, mert ferfi, vagy nő az orvos.
2014. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
30%

Nekem sincs jó tapasztalatom a női nőgyógyászokkal.

Pont azért, mert a női nőgyógyászok azt hiszik, hogy tudják, mit érzel, olyan ocsmányul tudnak viselkedni, hogy még.

2014. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Messze lakok Pesttől és sajnos most egy ideig még nem tudok feljutni oda, viszont nekem egyéb okok miatt is elkéne mennem mostanában orvoshoz, de azért köszönöm. :)

Aki ajánlana pesti orvost, annak írom.*

2014. aug. 3. 16:04
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudok ajánlani pesti női orvosokat.


Ha magánorvoshoz szeretnél menni,dr Rigó Barbarát(Maternity Klinika) és Nega Doktornőt(Róbert Klinika) tudom ajánlani.

Ha állami rendelésre akarsz menni,akkor dr Páczai Anitát ajánlom a Jahn kórházban vagy Vesztergom Dórát a Sote II-n.


dr.Lengyel Máriát tudom még ajánlani,akinek Margit híd budai hídfőjéhez közel van a rendelése,a Horváth utcában.

2014. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Jajj bocsánat, most látom hogy messze laksz Budapesttől....
2014. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Melyik nagyobb város közelében laksz?
2014. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Dr Neganal mar voltal vizsgálaton, kedves elozo válaszoló? Én nem ajanlom annak, akinek a fajdalommentesseg szempont!
2014. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Miskolc és Nyíregyháza ami nagyobb város, az is 1-2 óra autóval.
2014. aug. 5. 18:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!