Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A rákszűrés fáj?

A rákszűrés fáj?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 23:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Meg Debrecen
2014. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán szívből merem neked ajánlani Dr. Lukács Róbertet, magánrendelése van Dózsa György út 58. szám alatt, ha érdekel privátban megírom a telefonszámot, ahol be lehet hozzá jelentkezni. Ha teljesen fájdalommentes vizsgálatot akarsz, akkor benne bízhatsz. Én 8 éve járok hozzá, és még sohasem fájt, ha vizsgált.
2014. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ha már Nyiregyháza akkor nézd mit találtam:


"Szívem szerint Dr Rácz Krisztinát minden nőnek bemutatnám

Egy nő számára jó esetben tudatos döntés, hogy kit választ orvosának, amikor nőgyógyászati vizsgálatra megy. A vizsgálat jellegéből adódóan nagyon kiszolgáltatott ilyenkor a beteg, így legtöbbünknek természetes kívánsága az, hogy állandó orvosa legyen, és ne kelljen minden vizsgálat alkalmából más-és más orvosnak lelkileg és testileg is kitárulkoznia. Nagyon speciális a beteg és orvosa kapcsolata - hiszen valljuk be, ez az a vizsgálat, amelyre a legkevésbé szeretnek járni a hölgyek-, intimitásánál fogva kiszolgáltatott helyzetbe kerül ilyenkor a páciens, így messze nem mindegy, hogy ki lesz az orvosa.


Természetesen én is sokat kérdezősködtem –elsősorban ismerőseim körében -, hogy kit ajánlanának Nyíregyházán. Negyven felé közeledve két orvosom volt, akikben igyekeztem megbízni, és akikben mérhetetlenül csalódtam. Nem az a szándékom, hogy lejárassam őket, bár egyikük sem érdemli meg, hogy védve legyenek, inkább arról szeretnék beszélni, akit nemrégen ismertem meg. A férfi nőgyógyászoknak Nyíregyházán nincs túl jó hírük. Néhány éve szültem – a szülészorvosom etikátlanul bánt velem és csupán az „arany tojást tojó tyúkot” látta bennem -, most szerettem volna új nőgyógyászt találni. Ajánlás híján az interneten kezdtem tudakozódni. A fő szempontom most az volt, hogy nő legyen az illető. Itt hallottam Dr. Rácz Krisztináról. Telefonos időpont-egyeztetést követően találkoztam vele. Már a váróban meglepetés ért. Nem csüngtek fürtökben a betegek, hanem félóránként adják az időpontot! És ez nem véletlen. Mint utóbb én is tapasztaltam, azt a fél órát ő valóban a beteggel tölti, és végig azt éreztem, hogy ő valóban kíváncsi arra, amit mondok. A vizsgálat előtt ugyanis beszélget a pácienssel! Hihetetlenül empatikus és közvetlen a doktornő. Végig nagyon emberi és megnyerő az egész személyisége. Mivel aktuális volt, így a rákszűrést is elvégezte, majd nagyon alapos vizsgálaton is átestem. Közben pedig végig felkészültem azokra a kellemetlen érzésekre, amelyeket ilyenkor – a vizsgálat közben -, már régebben megtapasztaltam. Dr. Rácz Krisztina vizsgálata közben a rossz, fájdalmas érzések elmaradtak! Elképesztő élmény volt. Elsöprő erővel hatott rám a felismerés, hogy ilyen is lehet egy nőgyógyászati vizsgálat! Ha egy színész még nem volt szerelmes, hogyan tudná hitelesen eljátszani Rómeót? Honnan tudja egy férfi nőgyógyász, hogy milyen érzés, mennyire kellemetlen, amikor turkálnak benne, ha még soha nem érezte? Elég az, ha a könyvből bemagolja, hogy kellemetlen? Most már pontosan tudom, hogy mit veszítettem addig, amíg még nem ismertem a doktornőt. Sajnálom, hogy nem nála szültem, de nagyon örülök, hogy megismerhettem. Véletlenül találtam rá, de úgy érzem, hogy muszáj minden nőnek elmesélnem a tapasztalatomat, mert szívből ajánlom Őt mindenkinek. Köszönöm."

2014. szept. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!