Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tippek, hogy ne legyen ennyire...

Tippek, hogy ne legyen ennyire rossz a szagom?

Figyelt kérdés

Reggeli tusolás-deo-öltözés után már kb mennék vissza tusolni, mert büdösnek érzem magam 30perc után.

Este alig várom, hogy tusolni tudjak, de hasonlóan járok, pedig akkor már csak nem is rohangálok, csak az alvó alsóm van rajtam.

És a legrosszabb, hogy pasis szagom lesz:( Ötletem sincs már, hogy normális tisztálkodás, tiszta törcsi, a bió-tucat deótól használatán kívül mit tehetnék. Sajna 30percenként nem nagyon tudnék eljutni tusolni.


2014. aug. 1. 18:05
 1/3 hosszúhajú ***** válasza:
bármely testrész izzadásra gyógyszertárban 600 ft körül Solutio Antisudorika - ez egy vegyi izzadásgátló folyadék, gyógyszeres üvegcsében - vény nélkül. Vattára lehet csepegtetni és bekenni. Ha sokat használod viszkethet a bőröd vagy kipirosodik. De hatékony!
2014. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs valamilyen fertőzésed, betegséged? Egyszer sikerült a Balatonban elkapnom valamit, amitől büdös, ózonszagú lett a hátam.
2014. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Fertőzésről nem tudok, sem belső sem bőrt érintőről.

Lehet kipróbálom a gyógyszertárit-azt még nem próbáltam.

2014. aug. 1. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!