Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először lett hüvelygombám....

Először lett hüvelygombám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felhívtam a nőgyógyászom, de csak Decemberre tudod volna időpontot adni, hiába mondtam hogy sürgős. Canesten kombi vagy Canesten kombi uno a jobb? Melyiket vegyem?

#HÜVELYGOMBA
2014. aug. 2. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem, hanem másik nőgyógyász.
2014. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizony dokihoz. És válts orvost, hogyha ennyire nem lehet hozzá időpontot kapni (vagy legalább ismerj olyan orvost, akár SZTK-st, akihez sürgősségi esetben mehetsz). Ha terhességgyanú lenne, akkor is decemberben fogadna először?
2014. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem megyek másik nőgyógyászhoz. Ez a nőgyógyász akihez szoktam járni rendes, és nagyon hosszú idő után találtam csak meg, az összes eddigi egy bunkó paraszt volt. Nem váltok nőgyógyászt.
2014. aug. 2. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Canesten combit vegyél, nekem tökéletes volt.
2014. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szuperbiztos módszer: zöldségturmix. Hozzávalók: salátalevelek, petrezselyem, vöröskáposzta levelek, több karika citrom (héja nélkül!), fokhagyma gerezdek, 2 répa (mosott viszont hámozatlan!). Ezeket megmosva berakod a turmixgépbe, és önts még hozzá vizet, hogy a zöldségek felét legalább ellepje. Leturmixolod. Aztán szépen leszűröd és a folyadékot megiszod. Legalább egy pohárral naponta. Ajánlott a párodnak is. Ez jobb módszer mint bármilyen canesten kenőcs vagy kúp, nem beszélve arról hogy nekem egyik sem segített teljesen, eltelt pár nap és mindig visszajöttek a tünetek. Ezt a lötyit a párom és én is rendszeresen isszuk az egészségünkért is alapvetően.
2014. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mégsem lehet olyan rendes a Te nőgyógyászod, ha csak decemberre tud időpontot adni. A gombát nagyon nehéz kikezelni, és minden késlekedés csak ront a helyzeten. (nekem meglehetősen drasztikus kezelés segített....)

Lehet, hogy a zöldség turmix hatásos, de elképzelni sem tudom, hogyan szünteti meg a hüvelyben lévő gombát, ha valaki azt belsőleg használja. A canesten amúgy nagyon jó gombaölő, de azért kérdezd meg a gyógyszerészt is, ha már az orvosod nem segít.

2014. aug. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A canesten nagyon jó! Nekem a doki irkált fel mindenfélét kb. fél éven keresztül. Már ingem gatyám ráment a drága gyógyszereire meg a vizsgálatokra (candidát igazolt), de egyik sem segített. Akkor vettem canestent a gyógyszertárban, ennél már úgysem lehet rosszabb alapon, és az egycsapásra helyrehozott!
2014. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os kicsit meglepődtem a hozzászólásodon. Természetesen úgy szünteti meg a gombát, hogy amit eszel az kihat az egész testedre, nem véletlenül nem lehet pl Candida diéta alatt édességet enni...
2014. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!