Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van. Tegnap este...

Hüvelygombám van. Tegnap este használtam (volna) először rá canesten combit, de egyszerűen nem tudtam felhelyezni a hüvelytablettát...a tabletta fele már bennvolt, de onnan nem ment tovább. Felhasználhatom még azt a tablettát?

Figyelt kérdés
Próbáltam még lassan, óvatosan nyomni, de nem ment és fájt is, meg voltam ijedve, így hagytam az egészet. Ráadásul rámjött a sírás is amiért nem megy, és görcsberándult az összes izmom, meg a combjaim....Elég szürnyű volt:S Na de a tabletta fele kicsit már elkezdett porladni vagy nemtudom, de egyben van még az egész...Ma este szeretném újra. Lehet még ugyanazzal a tablettával? Vagy most mit csináljak?:( (szűz vagyok, tampont se használtam még, szerintem a szárazsággal volt a gond...)
2009. márc. 26. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
elvileg lehetne, de mivel időközben bármilyen baktérium, kosz vagy bármi rákerülhetett ezért nem ajánlatos.
2009. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy zsepibe csomagoltam...Akkor ne? És 2 tabletta elég lesz??
2009. márc. 26. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Írtam privit.
2009. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én se szeretem a tampont,és semmi ilyesmit,hát nekem,mikor fel kellett tenni,akkor ugye átöltöztem szépen a pizsibe,illetve bugyiba,és valami izgató dologra gondoltam.Komolyan,nekem ez bevált,és sikerült felhelyeznem. Én is féltem tőle,meg fájt,de mikor egy férfire gondoltam,és arra,hogy intim kapcsolatban vagyok vele,akkor ment a dolog...szóval próbáld meg ezt. Amúgy nem tudom,tudod-e,de bugyiban legyél,illetve tegyél be vékony betétet mert még ki fog folyni valamennyi (ez normális).
2009. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van kérdésed,írj privit.
2009. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!