Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti a suliba milyen nadrágot...

Ti a suliba milyen nadrágot hordtok amikor megvan? Én félek, hogy átlátszik. Van olyan színű nadrág amin kevésbé látszik?

Figyelt kérdés
Természetesen szűk cicagatyát nem veszek fel olyankor. Meg alapbol nem is hordok nagyon... csak én érzem ilyenkor, hogy pelenkát hordok? Kérlek titeket, hogy negatív kommenteket hanyagoljátok!

2014. aug. 2. 12:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mármint a betét látszik át... 13/L
2014. aug. 2. 13:01
 2/11 anonim válasza:
100%
A betét egyáltalán nem látszik át! Inkább sötét (FEKETE) nadrágot vegyél, mert ha esetleg átáznál, azon kevésbé látszik! Kicsit tényleg olyan, mintha pelenkát hordanál, de két-három alkalom után meg lehet szokni!:)
2014. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

én ezért használok tampont

egyébként valaki szellősebb vagy kevésbé tapadós nadrágot de van hogy szoknyát veszek fel abban tudok szellőzni :) (persze nem minit)

2014. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még nem használtam tampont (szűzen nem tudtam feltenni) akkor én ilyen elállóbb nadrágokat vettem fel. Nadrágszoknya vagy csak egyszerűen bővebb rövid nadrágokat.

Én is úgy éreztem, mint akin pelenka van, mert én izgága vagyok és nem tudok megülni nagyon, vattával kellett kombinálni a betétet is, ha az egyik elcsúszik ott a másik.

Ha ez nem jó próbáld ki a mini tamponokat, az "én időmben" (úgy értem, h mikor még gyerek voltam) nem volt mini csak a normál és nagyobb fajták stb) nem volt lehetőségem ilyenre.

Azt nem tudom, hogyha tapadós nadrág lettem volna, látszott-e volna azokat kerültem. :) No meg a fehéret és a világost, a bordó és a fekete ment akkor.

25/N

2014. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sima sötétebb farmer se gáz :) csak abból se minit
2014. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2014. aug. 2. 13:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Vegyél fel olyan hosszú felsőt ami eltakarja a fenekedet, így ha átáznál se látszana :)
2014. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sötét nadrágot szoktam felvenni, hogyha hideg az idő. Melegben inkább egybeszabott női ruhát veszek, mert az nem a derékon rögzül, ahol fáj a nyomás.
2014. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én megmondom őszintén,fekete szűk nadrágot szoktam,mert az nekem "tartja" a betétet,nem csúszik olyan könnyen el.
2014. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:) akkor beszerzek 1-2 sötétebb gatyát:)
2014. aug. 2. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!