Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitenetek? Mitol vagyok...

Segitenetek? Mitol vagyok rosszul, hormon problema lehet?

Figyelt kérdés

Ugy kezdodott, hogy kesett a menstruaciom5napot,ami meg soha nem volt. Jobb oldalona petefeszkemnel neheznek ereztem vegig, meg a labamra is kihatott. Aztan a menstruacio kevesebb ideig tartott. A tunetek idokozonkent jelentkeztek,amihez hatfajas is tarsult. Ma mar ott ratrok, hogy egyik nap annyira faj azon az oldalon, hogy nem tudok massal foglalkozni, masik nap pedig hanyingerem van, rosszullet van rajtam mintha megakarna jonni.

Vizelet, ver eredmeny negativ. Hasi ultrahang is volt, mindent megneztek nem lattak semmi korosat.

Nogyogyasz mikor megvizsgalt jobb oldalon belul faj, es hasam is ott lent ha megnyomta. De nem mondott semmi konkretat. Vett kenetet es irt fel gyulladascsokkentot, meg egy kupot Gyno pevanyl. A kenet meg legalabb egy het.

Mar nem tudom hova forduljak, egyre nehezebb igy lenni.

Azt eszrevettem, hogy gyenge sargas folyasom van neha.

Volt valaki mar igy, mi okozhatja ezt az egeszet?



2014. aug. 3. 18:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!