Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormon probléma vagy terhesség...

Hormon probléma vagy terhesség? Már nemtudom :/

Figyelt kérdés

Abbahagytam a fogamzàsgàtlo szedèsèt, mert egy hèttel elöbb megjött mint Kellett volna ( àprilis 30).

Voltam együtt a pàrommal nem vèdekeztünk csak mehszakítàsos mòdon. 28 napos ciklus szerint màr 3. Napja kèsik. Tegnap csinàltam tesztet mert èmelyegtem,meg hasfàjàsom volt de negatív lett. Meg tul korai lett volna bàrmelyik tünet. Tarthat esetleg tovàbb a ciklus? Vagy csinàljak kèsöbb tesztet?



2014. máj. 30. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Abbahagyás után sokszor felborul a ciklus, de a megszakításos "védekezéstől" lehetsz terhes.
2014. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom meddig szedted a gyógyszert,de ha sokáig akkor előfordulhat ,sőt elég valószínű,hogy az zavarta meg a ciklusod,hogy most abba hagytad a szedését,de azért később csinálj még egy tesztet ha nem jön meg,hogy biztosra menj!
2014. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. máj. 31. 11:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Ès ha a gyógyszertöl van mennyit kèshet? Màrmint ami elfogadnatò. Tudom, pintos idö nincs rà
2014. máj. 31. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:

tegnap 22:06-os vagyok

Nekem volt olyan barátnőm akinek ki is maradt egy hónap,és most sem teljesen pontosan jön meg neki van,hogy előbb van,hogy hamarabb mint ahogy számolja,pedig több mint fél éve nem szedi már a gyógyszert.

2014. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oh. Oke. Köszi
2014. máj. 31. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!