Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 nappal hamarabb jött meg,...

15 nappal hamarabb jött meg, miért lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt pár csepp vér a bugyimon, de ma ma már rendesen megjött. Idáig soha nem tapasztaltam ilyet, szokott csúszni pár napot, de soha nem iyen sokat. Nagyon félek, kérlek segítsetek!


17/L



2014. aug. 4. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:

peteérésed volt esetleg.

De hogyan mondjuk meg mi, laikusok,amikor orvosi netes tanácsadás se ilyen jelllegűs?

Pár éve mensizhetsz, még lehet, nem állt be,ilyen előfordulhat.

Ha nem múlik el időben, menj orvoshoz, vagy ha fura lesz megint, vagy ha gondolod, akkor most

2014. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De már betétet kellett betennem, a peteérésnél csak pecsételő vérzés lehet, úgy tudom. Attól lehet, hogy fogytam pár kg-ot? Nem szedek gyógyszert, és nem élek szexuális életet sem.
2014. aug. 4. 12:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, összezavarja, bár atótl inkább késni szokott.

Nem azt mondtam, hogy ez a peteérésedet jelzi, hanem, hogy volt 10-14 napja, azért mensizel.

De persze más oka is lehet...

2014. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ:)De akkor ez most normális? Ugye nincs nagy probléma?
2014. aug. 4. 12:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Félidős menzesz akkor van, ha kimarad a peteérés, mert ugye a sárgatestnek kellene fenntartania akkortól a hártyát. Lehet fogyástól, normál idővel kell utána számolni.
2014. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ez másoknál is előfordult már? Előfordul olyanoknál is, akik egészségesek?
2014. aug. 4. 13:17
 7/9 A kérdező kommentje:

És akkor mire számítsak? Mikor kéne megjöjjön legközelebb? A jövő hónapban, vagy számítsak arra, hogy 15 nap múlva?

Elnézést a hülye kérdésekért, de ilyen még nem történt velem.:(

2014. aug. 4. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer nálam is volt ilyen, de nem egy olyan ritka jelenség. Mint már korábban is írtam, normál ciklussal kell tovább számolni.
2014. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, megnyugtattatok! :)
2014. aug. 4. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!