Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszket a nemi szervem?...

Miért viszket a nemi szervem? A hüvely körül bepirosodott, és ha csak hozzáérek érzékeny, és viszket. Magátol nem szokott. Miert van ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.Folyásom is van.Sárga,és ragacsos.Nem voltam sem uszodában,és nem ültem rá a koszos idegen WC-kre.2 naponta furdok(mert nyar van)Az miatt lehet?Hüvelygomba fertőzésem van? Vagy valami más?

2014. aug. 4. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Bakteriális.
2014. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fertőzés vagy gomba.

Tusfürdő használata, nem megfelelő fehérnemű viselése, nem szellőzik rendesen, nem megfelelően eszel stb.. Sokminden miatt lehet.

Szólj anyukádnak, én nem mentem el nőgyógyászhoz, csak egy gyógyszert adott, amit hetente kellett szednem 4 hétig szedtem a gombám elmúlt.

15/L

2014. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké,koszonom a segitseget! :)
2014. aug. 4. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Gombára gyanakodnék, nem büdös a folyásod?

Canesten combit vehetnétek a gyógyszertárban - kárt NEM okozol vele - és 3-4 nap alatt elmúlik.

2014. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!