Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött és borzalmas hányinger...

Megjött és borzalmas hányingerem van. Mit tegyek, hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok itthon, rettegek a hányástól és most nagyon félek. Már szinte öklendezek annyira hányingerem van, de nem akarok hányni. Nem érdekel, hogy jobb ha kijön, nem nekem nem jobb. Ne jöjjön ki semmi. Minden hónapba ez van amikor megvan az első 1-2 nap. Mitől lenne jobb? Valami gyógyszer vagy mit csináljak? 15L
2014. aug. 5. 13:29
 1/6 A kérdező kommentje:
érlek segííítsetek!!!!
2014. aug. 5. 13:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél be fájdalomcsillapító és görcsoldót (algoflex m), ha nem hányod ki akkor segít. És feküdj le hasra aludni egy nagyot! Kb. 19-20 éves koromig küzdöttem ezzel a problémával én is, szóval van egy kis tapasztalatom. :)
2014. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Irj anyudnak esetleg uzit, hogy hozzon neked. Vagy vegyel ki a zsebpenzedbol valamennyit(ha nem a bankba van) es ha jobban vagy menj el a gyogyszertarba. Ott biztos segitenek:) vagy orvoshoz ha rosszabb. Nem ertek hozza, ez jutott most az eszembe:) egyebkent elvileg termeszetes ilyenkor a hanyinger :/
2014. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is most jött meg, és ugyanezektől szenvedek...

Most már csak a gyógyszer maradt, de nekem segített a C vitamin (csak most elfogyott, és nem szedtem, azért vagyok rosszul).

A menszid előtt pár nappal szedj 500mg-öt, amikor pedig megvan, 1000mg-ot. Nekem ez segített, remélem, hogy neked is fog!

Kitartás!;)

2014. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia, nekem is ma jött meg.

Ugyan ezzel küszködök én is.:s

15/L

2014. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Forróvizes zuhany, háton fekvés, lábfelhúzás, térdeidet támaszd egymásnak. Nálam ez a pozitúra a legjobb, a zuhany pedig életmentő. No-spat és Cataflamot szedtem régebben, aztán Cataflamról másik fájdalomcsillapítóra váltottam. Igazán semmi sem jött be, egy év múlva elmehetsz nőgyógyászhoz, és irathatsz fogamzásgátlót, nekem tökéletesen megoldotta a problémám.
2014. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!