Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az ilyen erős vérzés...

Normális az ilyen erős vérzés ovulációkor?

Figyelt kérdés
Az ovuláció kb. most esedékes. Tegnapelőtt este pár csepp vér volt a bugyimon, tegap egy normál méretű betétet kb. félig telt meg, ma már kevesebb, de még vérzek. Olvastam, hogy normális lehet, ha valaki ilyenkor több napig vérzik.

2014. aug. 5. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szvsz nem volt peteérésed.
2014. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is volt ilyen, és mivel hőmérőzök, tudom, hogy volt peteérésem is. Szerintem holnapra elmúlik, és minden oké lesz.
2014. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Ma már el is múlt, csak a wc papiron van egy kicsi.:) Nagyon köszönöm, megnyugtattatok, hogy nincs komolyabb baj.:)

Ment a zöld kezecske.:)

2014. aug. 6. 20:05
 4/6 anonim válasza:
Nekem pont ez van most. Megkérdezhetem, hogy hogy alakult utána, kiderült-e hogy mi okozta ezt a vérzést?
2017. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! :) Hú, de rég volt már...:) Nem volt utána semmi probléma, rendesen megjött szerencsére. :)
2017. jún. 8. 20:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi okozhatta, nem mentem el orvoshoz, mert utána már ugyanúgy rendesen megjött, ahogy szokott. :)
2017. jún. 8. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!