Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj, miért késhet...

Mi lehet a baj, miért késhet a menstruációm? 16/L

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még, a barátommal max petting volt eddig még , de akkor mindig nagyon figyelünk hogy tiszta legyen a kezünk. Ha sperma kerül rá alaposan megmossuk, sosem nyúl hozzám spermás kézzel meg általában csak az enyém lesz olyan de lemosom, így nem hinném hogy terhes lennék. Még 2 hete a strandon összeszedtem egy hüvelygombás fertőzést, de csak kenőcsöt használtam, a tablettát nem mert a papírjában azt írták nem adható 18 éven aluliaknak. Azóta el is múlt, már nem érzek viszkető érzést. Előtte egy nappal (szintén 2 hete, mielőtt észrevettem hogy fertőzést kaptam, olyan nyomós húzódós fájdalmat éreztem az alhasamnál balra, de csak mikor hajoltam és ez 1-2 órán belül abba is maradt. A héten meg az alhasamnál jobb oldalt éreztem pár percig szúró fájdalmat, de az is elmúlt.

Viszonylag már beállt a menstruációs ciklusom, 28-30 napos, péntekre vártam de azóta sem jött meg. :( De előtte napokkal elkezdtem izgulni azon hogy mi van ha nem jön meg a fertőzés miatt. És azóta is minden nap ezen eszem magam, tudom hogy a stressz miatt is késhet, de olvastam a neten hogy petefészekgyulladás vagy cysta végett is késhet. Most akkor lehet hogy gyulladásom van? :s Vagy csak túl bestresszelek? Tegnap halványbarnás volt a folyásom már , legalábbis sötétebb , mint ahogy szokott lenni menstruáció előtt. Mit tehetnék? Nagyon félek ez miatt :(



2014. aug. 6. 08:59
 1/1 anonim válasza:
hogy ha fájt már a hasad és barnás folyásodvolt /maszatoltál/ akkor hamarosan megb fog jönni ne stresszeld magad! :) minél jobban stresszeled magad annál később jön meg majd . nyugodjmeg:)
2014. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!