Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Oralis szextol lehet vmilyen...

Oralis szextol lehet vmilyen nemi betegseget összeszedni?

Figyelt kérdés
A paromnak nagyon rosszak a fogai (van egy kettő fekete is) és az a kerdesem, hogy esetleg ettol kaphatok-e el valamit oralis szex közben?
2010. jan. 12. 16:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Fúúúúúújjjjj igényes...
2010. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem hinnem, h el lehet tole kapni vmit.De sztem beszeld ra, h csinaltassa meg.
2010. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem kell lehurrogni, sajnos nem hajlando soha semmilyen orvoshoz elmenni
2010. jan. 12. 16:22
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

"nem kell lehurrogni, sajnos nem hajlando soha semmilyen orvoshoz elmenni"


Akkor elnézést, megváltoztatom a véleményem: Fúúúúúúúúúúúúúúújjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj de baromi igényesek vagytok!!!

2010. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nezd, az ö dolga. mondjuk te mondanal olyat a parodnak, h menjel el csinaltassa meg a fogait, vagy ha lany lenne és bajszos, kerned hogy gyantaztassa? Ezek sztem kicsit kenyes kerdesek. Nem egy rohadt szajunak kell elkepzelni, csak hatul van egy két rossz foga.
2010. jan. 12. 16:36
 6/18 anonim ***** válasza:
16:20as vagyok.Szerintem siman mondhatnad neki, attol fugg, milyen regota vagytok egyutt.Bar a kerdesedbol az jon le, hogy nem olyan regen.amugy te vagy a lany?
2010. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
16.28-as vagyok. Nézd még a feltételezés is sértő, hogy összejönnék egy fekete rosszfogú lánnyal, vagy egy bajszossal... Tudod ez nálam így megy... Aki a fogára igénytelen, az másra is az... de hát zsák a foltját, részemről oké!
2010. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Amikor összejöttunk meg fel sem tunt, sot szerintem nem is volt olyan. Eleg regota egyutt vagyunk, több eve. De ha szerelmes vagy, akkor még a rozsaszin felhő eltakar mindent, aztan most meg mar el kezdett zavarni... egyebkent én vagyok a lány. És fogalmam sincs hogyan lehet az ilyet megmondani, tényleg kellemetlen.
2010. jan. 12. 16:54
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Neked is lerohadnak a fogaid.
2010. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Úgy lehet megmondani,hogy "Drágám, tiszta ciki, hogy ilyenek a fogaid. Engem is égetsz vele, de magadat még jobban. Egy igénytelen állatnak tűnsz!" Egyáltalán nincs gusztusom csókolózni veled, mert visszataszítóak a fogaid!


Ilyen egyszerű... tudod egy normális kapcsolatban nem csak b@sznak az emberek, hanem kommunikálnak is! Ennél sokkal keményebb dolgokról is...

2010. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!