Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Oralis szextol lehet vmilyen...

Oralis szextol lehet vmilyen nemi betegseget összeszedni?

Figyelt kérdés
A paromnak nagyon rosszak a fogai (van egy kettő fekete is) és az a kerdesem, hogy esetleg ettol kaphatok-e el valamit oralis szex közben?
2010. jan. 12. 16:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat, de nem kell ennyire lenezni. Nem csak b@szunk, egyszeruen kellemetlen a tema. NEm tudom miert csinaltok, ugy mintha mi sem lenne ennel természetesebb! msot komolyan, ha nektek mondanak, hogy fuuj te pattanasos a fejed pl. vagy hogy fuuj te undorito a fogad, ti mit csinalnatok?
2010. jan. 12. 17:38
 12/18 anonim ***** válasza:
De persze nem ilyen formaban kell kozolni vele.Finomabban is lehet.De szerintem, mivel te vagy a baratnoje, es kozel allsz hozza, neked kell megmondani neki.Amugy sztem egy kapcsolatban nem kell emiatt egni, elvegre azert mondod, hogy jo legyen neki.Nem hinnem, hogy megsertodne rajta.Ugy kell talalni, hogy ne legyen serto.
2010. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésedre felelve: egy bakteriális fertőzést - hiszen a rothadó, szuvas fogaiban, a szájában hemzsegnek a baktériumok - könnyedén összeszedhetsz.


Az utána felmerült kérdésedre válaszolva pedig én is nyugodtan megmondanám/mondom a férjemnek, ha pl. büdös a lehellete és ugyanezt el is várom tőle, hiszen jóban rosszban egy pár vagyunk, egymásnak jót akarunk. Pl. ő vette észre egyszer, hogy nőtt egy hosszú, ronda szőrszál a tokámon :=) Hálás vagyok, hogy szólt érte, tudom, hogy nem bántani akart és azóta arra a területre is figyelek. Ha megfelelően tálalod, biztosan nem sértődik meg, bár azt kétlem, hogy ha eddig is tudott a rossz fogairól és nem törődött vele, akkor majd éppen most fog futni a fogászatra. Tudod, ebben igazuk volt az előttem szólóknak. Ez valóban CSAK igényesség, intelligencia kérdése.

2010. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem, én biztos nem mondanám neki, hogy menjen el fogdokihoz, mert ha meglátom szóba sem állok az ilyennel, mert nincs gusztusom hozzá!!
2010. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már... nem vagyunk egyformák, el kell fogadni, hogy vannak igénytelen emberek. Persze nekik ez nem igénytelenség, ahogy a Kisasszony is értetlenkedik itt folyamatosan...
2010. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Az igényes, az aki minden etkezes utan megmossa a fogat, fogszabályozot tesz, ha girba-gurbak a fogai és rendszeresen eljar fogorvoshoz (évente minimum kétszer). Ha kezd sargulni, akkor pedig kifeheriteti. Ti ilyenek vagytok?
2010. jan. 13. 13:42
 17/18 anonim ***** válasza:

Szó szerint. Minden (!) étkezés után fogat mosok, felnőtt fejjel, 23 évesen 3 évig hordtam fogszabályozót, hogy szépen be tudjam csukni a számat, félévente elmegyek a fogorvoshoz, hogy átnézze a fogaimat. Szerencsére - mivel nem dohányzom és sokszor mosok fogat - fehérítésre még nem volt szükségem, de ha lenne, nem haboznék elvégeztetni.

Fentieknek köszönhetően a fogszabályzás óta nem lyukadt ki egyetlen fogam sem, 40 évesen nincs pótlásom, koronám, stb.

2010. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát ezt benézted, mert pontosan! :D Minden kaja után megmosom, ha nem tudom akkor rágó mindenképp. Fogmosás után fogselyem! Fogat mosni is tudni kell... hozzátenném... Fél évente elmegyek leszedetni azt a fogkövet ami még nem is látszik, mert hosszútávon azért lesznek rosszak a fogak. Mindig így csináltam, 28 vagyok, soha egy rossz fogam nem volt...
2010. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!