Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma megjött a menzeszem....

Ma megjött a menzeszem. Tampont raktam fel és most nagyon furcsa, ilyen szúró érzést érzek. Ez normális?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosan hol szur?
2014. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
belül, ahol a tampon van
2014. aug. 6. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Fordulj orvoshoz az a biztos
2014. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Minek kellene orvoshoz fordulnom.??
2014. aug. 6. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát mert folyamatos szúró érzést ahol a tampon van, tutira nem kéne érezned. Most ez lehet attól, hogy rosszul raktad fel, de azt inkább furcsa nyomásnak és zavarónak szokták érzékelni. Vagy attól, hogy benyaltál valami fertőzést.


Én is az utóbbira gyanakszom, tehát egyetértek az előzővel, távolítsd el a tampont, és ha megmarad a gond, nyomás az orvoshoz!

2014. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyan érzés mintha belülről bökdösnének.
2014. aug. 6. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, nekem semmilyen fertőzésem nincs, mégis rohadtul szúr, ha rosszul rakom fel. Szóval nyugi kérdező, póbáld kicsit feljebb rakni, vagy kihúzni picit. Előfordult már ilyen? Használtál már tampont? Nekem kellett jó pár menzesz, mire kitanultam, meddig kell felrakni, és addig szúrt.
2014. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogyis kell orvoshoz menned ezzel, el ne hidd már!

Próbáld újra majd a tampont, de az is lehet hogy neked egyelőre nem jó a tampon. Az is természetes dolog, majd később tudod csak használni.

2014. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez az első hogy tampont használtam.

Kicsit fura.

Mikor sétálok olyan érzésem van hogy kiakar csúszni.

Ha beljebb tolom, az meg fáj..:/

2014. aug. 6. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!