Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok. Normális az ha a...

Lányok. Normális az ha a hüvelyemben furcsa kinövések vannak amit még nem láttam ott?

Figyelt kérdés
Nem nagyon nézegettem eddig, de most észrevettem és nagyon zavar. Az normális, ha a hüvelyelején (vagyis nekem úgy tűnik) van a hugycsőnyílás? Ja és a húgycsőnyílás mögött vaannak ilyen húsos kinövések. Ez norm?
2009. máj. 20. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem biztos, hogy a helyén van mindened, csak eddig nem vettél róla tudomást! :-) Minden punci más és a legritkább esetben sem olyanok, mint a bioszkönyv ceruzarajzán. :P Jársz nőgyógyászhoz? Ő szólni fog, ha valami nincs a helyén! Ha nyugtalanít, menj el egy általános szűróvizsgálatra.
2009. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is olyan érdekes, de szerintem ez normális. Nem tudom pontosan neked milyen, de nekem az volt furcsa először, hogy nem olyan sima és nedves. hanem rücskös meg mittudomén. De szerintem csak normális...

Képzeld én nagyon sokáig azt hittem, hogy a csiklónknál pisilünk :D Nem is tudtam mi az a lyuk nekem ott (h.csőnyílás). Pedig odafigyeltem bioszon is, dehát most azok az ábrák látod mennyit érnek...


Szerintem teljesen normális, ha nem fáj és nincs semmi panaszod nyugodj meg.

Majd ha mész nőgyógyászhoz ő úgyis szól. Esetleg kérdezz majd rá, hogy biztos minden rendben van-e mert te nagyon aggódsz. Ha mered akkor ezeket is elmondhatod neki így kiemelve, hogy mik azok ott. Nem fog kinevetni szerintem, ha meg nem válaszol kedvesen, tisztességesen keress más orvost.

2009. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
52%
Szia, nem akarlak megijeszteni, de az is lehet, h genitális szemölcsöd("HEGYES FÜGGÖLY") van, amit a HPV vírus egyik alfaja okoz. Gyógyítható, de ha nem kezelik, baromira megnő és el is rákosodhat. Ez lehet bárhol, szájban, intim területeken, bőrön..stb.Ha nem élsz szexuális életet, akkor biztos nem az, olvass róla a neten, de Én mindenképp megmutatnám magam egy orvosnak, főleg ha eddig nem voltak ott a kinövések. Aztán lehet h ártalmatlan.
2009. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
47%
Ja, még annyi, hogy ennek a szemölcsös betegségnek sincs egyéb tünete, nem fáj v ilyesmi.
2009. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!