Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm. Terhes...

Sarah200 kérdése:

Késik a menstruációm. Terhes biztosan nem vagyok, mert még szűz vagyok.2 hete felfáztam,2 nap alatt elmúlt. Meleg kád vízben fürödtem sokáig és sálat kötöttem a derekam köré. Lehet hogy csak késik, vagy nem is lehet soha gyerekem?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már ezer oka lehet. Nekem volt, hogy egy évig nem jött meg és nem voltam terhes én sem. Gondolkodj, min változtattál az elmúlt időszakban, ért-e trauma, nem vagy-e extrém diétán stb.
2014. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nyugodj meg! Ilyen mindenkivel előfordul. Gondolom még nem állt be a vérzésed, emiatt is lehet. A felfázással viszont vigyazz, mert ha gyakrabban fázol fel,akkor növeled az esélyét annak hogy nem lehet gyereked.
2014. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nagyon sok oka lehet. Akár egy fertőzéstől is, de lehet a stressz is. A felfázással tényleg vigyázz, mert ha sokszor megesik veled valóban fenn áll a veszélye hogy nem lehet gyerek
2014. aug. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem volt az komoly "felfázás", ha szerencsére 2 nap alatt elmúlt.

Szó sincs olyasmiról, hogy ne lehetne gyereked, az se lenne gond ha kimaradna ez most.

17 éves korig akár hónapokra is kimaradhat, de felnőtt nőknél is előfordulhat, hogy nagy ritkán kimarad egy.

2014. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!