Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác, aki mondjuk 23-25 éves is elmúlt és még nem csókolózott (nem szüzesség, mert szűz már nem nagyon van 20 felett sem)?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért nem csókolózott? Ugye ha az ember odamegy buliban 3 részeg lányhoz, nulla az esélye, hogy egy se smároljon vele, ezt látjuk.
2014. máj. 31. 08:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nyilván rengeteg lehet,aki nem csókolózott 20 felett,de szexelt már...
2014. máj. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy tapasztalom, több olyan van. Rengeteg egyéjszakás van, ahol csak szex van és más semmi.
2014. máj. 31. 09:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem azért, de max a qrvák nem vállalják a csókot. Az egyéjszakás is úgy kezdődik, hogy előtte smárolnak, összegabalyodnak és nem úgy, na felbillentem a szoknyám, azt toljad....
2014. máj. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megfelelek a leírtaknak. 23 vagyok és az első csókom még várat magára. Kezdjük ott, hogy nem is járok buliba. Sosem voltam, sosem leszek, mert számomra nem szórakoztató, sőt: visszataszító amik ott mennek. Az élet pedig úgy hozta, hogy ezidáig nem találkoztam még olyan nővel, akivel kölcsönös érzelmeink lettek volna. Add hozzá, hogy nagyon gátlásos vagyok ilyen téren és mint ilyen, nem kezdeményező. (mármint idegen, ismeretlen nőt soha nem fogok leszólítani)


És tudod mit? Azt szeretném, hogy legalább az első csókom olyannak adjam, akit szívből szeretek. Nem fogok rácuppanni az első jött-ment nőcskére. Ha ez 30 évesen lesz, hát akkor. Ha soha, akkor soha.


23/F

2014. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem úgy kezdődik az egyéjszakás, csak közlöm. Tévedésben élsz. Haverok megmondják, hogy sosem smárolnak, csak szex.
2014. máj. 31. 10:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy éjszakásom nem is egy és mindig smároltunk. Nőként nem is tudnám enélkül elképzelni a szexet.
2014. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Most leszek 23 rövid időn belül,és se csók se szex nem volt még az életemben...Nem is biztos,hogy valaha lesz...

Miért nem?Nem jött össze olyannal,akivel kölcsönösen érdekeltük volna egymást,és nem csak egy esti összegabalyodásként gondolunk a másikra.Csak komoly kapcsolat érdekel,az pedig nem jött még össze.De randira sem jönnek el velem,mert még csak megismerni sem akarnak igazából,pedig nem vagyok sem csúnya,sem buta,pénzem is van,szóval vicc a dolog...

2014. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én hiszek ebben a lélek dologban, és úgy gondolom, hogy ha egy férfi, pasi hiába minden megvan benne külsőre, belsőre, de a lelke Isten által magányra van ítéltetve (reinkarnáció), és ebben az életben az a feladata, hogy magányban élje le, akkor soha egy nő sem hajlandó vele randizni, semmit sem. Nekem ez a meggyőződésem és sok helyről is hallottam már ezt.
2014. máj. 31. 11:15
 9/12 Sick Fish ***** válasza:

24 éves vagyok

Még nem sikerült lefeküdni senkivel, de még nem is csókolóztam, még puszit sem adtam senkinek ÉS MÉG A KEZÉT SEM FOGTAM SENKINEK!!!!44négy


Hogy miért? Ha tudnám, már tettem volna ellene.

2014. máj. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na és azóta mi történt?
2021. febr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!