Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel nőgyógyászhoz/orvoshoz...

Ezzel nőgyógyászhoz/orvoshoz kéne fordulnom? .15/L

Figyelt kérdés
Eddig talán 2-3 alkalommal fordult elő, de a múltkorit írom le, mert az volt ez eddigi legdurvább. A menstruációm első napján szokott ez lenni, és nemrég is akkor volt; fájt a hasam, bevettem gyógyszert, és leültem a székemre, összekuporodtam. Egyszer csak hányingerem lett, ezért elindultam a fürdő felé (talán 10-13 méter odáig). Félúton elkezdtem szédülni, foltosan látni (mint amikor napba nézel), a fülem zúgni kezdett, ezek egészen addig, amíg nem hallottam és nem láttam semmit (nyitva volt a szemem, és nővéremék a szobában beszélgettek, de csak a lélegzetemet hallottam), melegem volt, éreztem, hogy elszáll minden erőm, és gyorsan le kéne ülnöm. Elértem a fürdőbe, a WC-n leültem, hogy nehogy összeessek. Egyszerűen nem tudtam, hogy üljek, zúgott a fejem és még mindig nem láttam semmit, nem hallottam, nagyon melegem volt, izzadtam, még mindig hányingerem volt (ha előrehajtottam a fejem akkor jobban, de ha hátra akkor a hasam görcsölt). Utána úgy döntöttem, nem érdekel, ha hányok, de le kell feküdnöm, szóval visszavánszorogtam az ágyba, és aludtam kicsit. Utána nem volt már bajom. De az a fél óra rémes volt. Mi lehet ez? Régebben is volt ilyesmi az első napon, de akkor csak hányingerem volt. (Egyébként, a menstruációm is elég érdekes: 3 napig erős, 2 napig semmi, aztán 2 napig erős, és vége) Segítség?

2014. aug. 7. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem jobban jársz, ha elmész orvoshoz.
2014. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Orvoshoz, vagy nőgyógyászhoz? Még sose voltak eddig ilyen problémáim, nem tudom, merre induljak, anyu is teljesen tanácstalan. :s
2014. aug. 7. 11:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Haziorvos, majd o tovabbkuld.
2014. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez van, mikor megjön, én voltam ezzel nőgyógyászhoz is, meg mindenféle más orvosnál, semmi bajom, csak így élem meg sajnos a menzeszt vitamint kell szednem és ennyi, remélem neked is csak ennyi bajod lesz!
2014. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3: Értem, köszönöm.

#4: Remélem nekem is csak ennyi lesz az egész... :/ Neked enyhült/elmúlt utána? Mert én a múltkori, fél óra alatt nagyon rosszul voltam, szinte már szenvedtem. Remélem erre van valami, hamarosan újra megjön, és már szabályosan félek tőle :s

2014. aug. 7. 12:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Ismerős nekem is. Csak én az első napot egy időbe végighánytam. :( Most 25 évesen már hála Istennek nem, az baromi rossz volt. De még most is foylton hányingerem van, sőt nemcsak akkor hanem előtte már kb. 1héttel, meg szédülők stb. Igazából nem csinál vele az orvos semmit. ha kérsz ír fel ciklusrendezőt, én is szedtem egy időbe, de abbahagyod és visszajön a probléma. De majd írd meg neked mit mondott.
2014. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hasonló volt nekem is évekid, és természetesen semmi bajom sem volt orvos szerint. Aztán elmólt.
2014. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hasonló volt nekem is évekid, és természetesen semmi bajom sem volt orvos szerint. Aztán elmúlt.
2014. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért azt hiszem, elmegyek vele orvoshoz inkább. Megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok ilyen, mert a családunkban senki sem, és nagyon megijedtem, hogy valami baj van. Szóval köszi! :)
2014. aug. 8. 08:01
 10/11 anonim válasza:
Sajnos én is ilyen voltam. Én kaptam alacsony hormontartalmú fogamzásgátlót, azóta nincs ilyen problémám.
2014. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!