Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Melyik tisztasági...

Lányok! Melyik tisztasági betét az, amelyik jól ragad és vastag? (Pl nekem a libresse so slim 1 órára elég)

Figyelt kérdés
Szóval ami több órát is kibír. Az ára lényegtelen...

2014. aug. 7. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az jött be akkor azt használd!
2014. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nekem ezt pont, hogy nem...felreertetted:)
2014. aug. 7. 14:46
 3/8 anonim ***** válasza:
naturella,bár az elég vékony...én tegnap vettem carfree-t (nemtudom h kell leírni:D) az vastagabb és hosszabb is
2014. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én általában Carefreet használok. Szerintem elég jók, de nyilván kinek mi válik be. :)
2014. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) azon belül, hogy Carefree mi a neve? Úgy tudom, hogy többféle is van. Kb mennyibe kerül és hány darabos?
2014. aug. 7. 19:24
 6/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Én legtöbbször olyat veszek, hogy "flexiform" ez van rá írva, ez normál és tanga bugyihoz is jó, ezért szoktam ezt. Azt hiszem 30 darabos van ebből, meg a nagyobb kiszerelés az kb a duplája. A nagyobb kiszerelések általában gazdaságosabbak. De valamikor meg azt veszem, ami épp akciós, sok félét szoktam én is.
2014. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam:itt megtalálhatod a neked megfelelőt,ezen az oldalon leírják hogy milyen a betét és ha rámész a képre akkor magát a betétet is megnézheted!! :)
2014. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!