Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek melyik TISZTASÁGI...

Szerintetek melyik TISZTASÁGI betét a legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés
1-Always, 2-Libresse, 3-Discreet, 4-Naturella, 5-Carefree, 6-Bella for teens. Ezek közül melyik? Holnap szeretnék venni. 13/L

2014. aug. 5. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szépen sorban kipróbálod őket, és amelyik NEKED beválik. Tudod, mindenkinek mások az igényei, elvárásai, stb. Hiába ajánlom én az egyiket, ha te arra allergiás leszel, vagy csak egyszerűen nem tudod elviselni...
2014. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt neked is ki kell tapasztalnod, hogy melyik jó neked. Kérdezd meg anyukádat, hogy mit használ, vagy mit ajánl.
2014. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igazat adok a többieknek, de a kérdésre válaszolva:

Nekem az Always vált be.

2014. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megértem, de azért megköszönném ha leírnátok:) azokat próbálnám ki először:)
2014. aug. 5. 18:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem haragszol, olyat ajánlanék, ami nincs a listán, és egy jól csengő márkanév reklámköltségeit sem kell megfizetned: Jessa, a DM saját márkája, az aloe verás és a Frischeduft fantázianevű változatok szerintem nagyon jók, kényelmesek. :) (A sárga Classic viszont szörnyű.)
2014. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi!:) mennyibe kerül kb?
2014. aug. 5. 19:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Discreetet használok, szeretem, hogy nagyon vékony, és emiatt nem mozdul el. Viszont van, hogy cserélnem kell napközben, mert egy kicsit vékony az én mennyiségemhez. Majd te kitapasztalod :)
2014. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó a jessa dm-es, facelle rossmannos is ára változó olyan 400 ft-tól már van attól függ neked milyen kell pl.tangás,normál. De pl. carefreetől olcsóbb meg több betét van benne 50-80 db-os is van belőle. De ha innen kell választani akkor libresse,carefree ami nekem bevált.
2014. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Libresse és a Jessa, az alwayst és a rossmanos facellét nem szeretem.
2014. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Libresse ,és discreet
2014. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!