Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes fogamzásgátló...

Lehetek terhes fogamzásgátló tabletta szedése mellett és attól független, hogy menstruálok?

Figyelt kérdés
Két napja hányingerem van de csak esténként. Mindig fáradt vagyok. Fogamzásgátlót szedek 2013 szeptembere óta. Beteg voltam antibiotikumot szedtem de emellett óvszerrel is védekeztünk a teljes biztonság érdekében. Tegnap hagytam abba az antibiotikumot. Kb egy hete feszülnek, fájnak a melleim, émelygek, fáradékony vagyok szóval a terhesség összes tünetét beképzeltem magamnak. Július 26-án jött meg majd 30-ig tartott a menstruáció. Van okom idegeskedni? Mellesleg elég stresszes időszakot élek, emellett két hete csak 4 órákat alszom. De nagyon félek.

2014. aug. 7. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetségesnek lehetséges, csak igen valószínűtlen. Ha annyira aggódsz, csinálj egy tesztet és kész, nem egy nagy összeg.
2014. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. aug. 7. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem teljesen kizárható, de nagyon kis esélye van. Én is a tesztet javasolnám, 800 forint és megnyugszol.
2014. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az antibiotikumoknak elég gyakori mellékhatásuk a fáradság, émelygés, esetleg hányás is.

Én is a tesztet tudom tanácsolni :)

(Zárójelben hozzátenném, hogy pár éve nagyon megijedtem, hogy terhes lehetek. az összes létező tünetet beképzeltem magamnak. Vagy 4 db tesztet is elvégeztem összesen, de mind negatív volt.)

2014. aug. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!