Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan lehet hogy egy hónapban...

Olyan lehet hogy egy hónapban 2x menstruálok?

Figyelt kérdés
Sokszor 2 menstruáció között is vérzek, nem annyira erősen, és nem fájdalmasan
2014. aug. 7. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem keress egy nőgyógyászt,nem normális ha 2x 16/L
2014. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nemtudom mi lehet a gond, de nemszólhatok anyámnak
2014. aug. 7. 22:30
 3/12 anonim ***** válasza:
2 menstruáció között a vérzés lehet normális, és lehet nem normális. Azért ha rendszeresen előfordul, meg kéne nézetni nőgyógyásszal. Nem tudom, hány éves vagy, de ha 14, akkor nem kell hozzá anyád. Fogd magad és menj el egyedül.
2014. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
15 vagyok, de anyám nem csinálna semmit, volt már 1x folyamatos viszketésem, és tudott róla, de nemcsinált semmit csk mondta hogy elkéne menni, de nem vitt
2014. aug. 7. 22:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondom hogy nem kell hozzá anyád. Ha 14-nél idősebb vagy, simán fogod magad, és elmész. Szégyen, hogy így áll hozzá különben. :(
2014. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tudom, de fogalmam sincs hogyan merre induljak, vagy hogy hogyan is működik ez az egész.
2014. aug. 7. 22:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Segítünk, mert előbb vagy utóbb úgyis eljön az az idő, amikor szükséged lesz doki segítségére (illetve ahogy hallom, már eljött korábban is)


Hol laksz? Ha városban, akkor a legközelebbi szakorvosi rendelőbe/kórházi ambulanciára kell menned. Ott a portán megkérdezed, hogy be kell-e jelentkezni előre, vagy mehetsz-e rögtön aznap. Vagy fel is hívhatod őket. Ha faluban laksz, előfordulhat, hogy be kell menni a városba a szakorvosi rendelőbe. Ha elárulod a település nevét, akkor sztem lesz aki pontosan is segít. Vagy ha nem akarod annyira pontosan, akkor mondd a legközelebbi várost.

2014. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szlovákiában komáromnál lakok
2014. aug. 8. 04:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Az a helyzet hogy két mensi között félidőben van az ovuláció, ha akkor véres kicsit 2-3 napig, akkor az természetes dolog.

Nem erről van szó?

2014. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Ha egyszer szükséged lenne rá:

[link]

Itt felhívod a "szakorvosi rendelő" részleget és megkérdezed, van-e náluk nőgyógyászat (biztos hogy van) és be kell-e jelentkezni vagy csak simán odamehetsz.


És ha be kell jelentkezni, megbeszéltek időpontot és arra az időpontra odamész. Ha nem kell bejelentkezni, akkor rendelési időn belül bármikor odamész. Portán megmondják, hogy hol van a szakorvosi rendelő, és azon belül a nőgyógyászat.

2014. aug. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!