Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti fürödnetek ugy hogy picit...

Ti fürödnetek ugy hogy picit megvan? Nagyon unom hogy 9. dik napja meg mindig megvan. Barnäs mär, lehet, egeszseges igy fürödni termälban? Es miert tart ilyen sokä? 20/L

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Egy mini tamponnal simán. Meddig szokott tartani? Egy-egy fura hónap belefér simán, nem kell aggódni, nem is erős a vérzésed, biztos el fog múlni, csak most kicsit hosszabb. Tampon nélkül semmiképp nem fürdenék. Képzeld el, hogy fürdesz gyanútlanul a vízben, és látod, ahogy valakinek a menstruációs folyadéka ott úszkál az orrod előtt, nem túl guszta, se nem túl higiénikus.
2014. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy sokszor tart ilyen sokä,meg nem tampont hasznälok. De ha vizbe nem oldodik akkor ugy lehet? Egeszseges?
2014. aug. 8. 11:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak tamponnal!

Gondolj bele milyen lenne a fürdőruhára betétet ragasztani...

2014. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaj ne fesd már a szemünket!

Te még mindig ugyanaz a 13 éves kislány vagy, aki tegnap is kiírt ugyanerről két kérdést, és képtelen volt megérteni, hogy CSAK TAMPONNAL.

2014. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kedves utolso,mär meg is volt a fürdes,tampon nelkül es nem oldodott fel semmi ja es el is mult. Egyebent nem tudom kiröl beszelsz de összekeversz valakivel. Elsödlegesen arra lettem volna kiväncsi hogy fertözesveszely fennäll.e igy de mivel semmi nem került a vizbe belölem,talän belem se került semmi a vizböl. Kerdes lezärva. Ezen resze. Mert hogy miert tart ilyen sokä vajon,arra jöhetnek tippek,illetve mäs is van e igy. Egyebiränt bänto välaszokat nem kerek mert kerdesem se bänto volt. Utolso,nem 13 vagyok
2014. aug. 9. 00:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Oldódott? Meg nem került a vízbe semmi és onnan semmi?!

Te továbbra is a 13 éveske lehetsz, mert 20 éves nő nem lehet ennyire HÜLYE, hogy ilyet gondoljon, higgyen...

A felelőtlenségedhez meg csak gratulálni tudok, a hozzád hasonlók miatt meg el a kedvem a fürdőktől. Bleee...

2014. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt nő jobb esetben nem megy termál fürdőbe, ahova a sok nyugdíjas megy áztatni magát, akiknél legtöbb esetben már problémák vannak higiénia terén. Évek óta nem voltam termálban, mert legutóbb jó kis kevert fertőzést nyaltam be tőle (se idegen wc-n nem voltam, se nemi életet nem éltem és még mensi se volt akkor).
2014. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fürdés tampon nélkül: beletérdelek a kádba, vagy akár négykézláb is állok, de vigyázom arra, hogy a víz ne érjen el arra a bizonyos helyre.
2014. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!