Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészséges a melltartó?

Egészséges a melltartó?

Figyelt kérdés
sokan modták azt hogy ha minden nap hordod akkor lógni fog de mások azt mondták h akkor fog lógni ha nem hordod mert valami szövetek nem tudnak megerősödi.Neketk mi a véleményetek ?

2014. júl. 4. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mérne hordhatnál melltartót nappal este alvásnál meg levennéd minek kell alváshoz melltartó? Szerintem mindenki így csinálja nappal kell melltartó este alvásnál nem kell ez így egészséges ez így van rendjén.Nem fog lógni a melled fiatalon csak mikor majd öregszel csak akkor... :D
2014. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
A mellnek súlya van, amit a melltartó megtart. Ha nem hordasz melltartót (nappal), akkor a súlya lehúzza és idővel lógni fog.
2014. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azt leszámítva ha fiú hordja mindenképp egészséges.Ha éjszaka,ha nappal,ha fekete,ha fehér.De az is ami benne van.Éjszaka és nappal is.
2014. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ramcsiii válasza:
Én úgy tudom a melltartó miatt lesz nagyobb esély rá hogy nyúlik a bőr és lógni fog..De nekem emigyis kicsik,és csak akkor hordok ha megyek valahová..itthon minek.
2014. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!