Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hete viszket a hüvelyemnél....

3 hete viszket a hüvelyemnél. Hétfőn voltam nőgyógyásznál Gyno Pevaryl kúpot írt fel, elhasználtam mindhármat de semmi javulás. Menjek vissza már jövő héten újra? Nagyon ciki, hogy már 17 évesen ilyen bajom van?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen, mindenképpen menj vissza. Egyáltalán nem ciki. Van akinek 12 évesen van ilyen baja, az utóbbi egy hétben legalább 3 ilyen kérdés volt. Nem kell hozzá szex meg semmi. A saját bélrendszeredben is élnek olyan baktériumok és gombák, amik a hüvelyedben kórokozó hatásúak, és elég közel van a hüvely és a végbélnyílás ahhoz, hogy a hüvely folyamatosan veszélyeztetve legyen ezek által. Ha egy kicsit megbillen az immunrendszered, már kész is a fertőzés. Teljesen banális probléma, mindenkivel előfordulhat százszor is az élete során.
2014. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. aug. 8. 12:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Menj vissza, mindenképp. És egyáltalán nem ciki.

Én mindenképp ajánlanám az intim tusfürdőt, amit kifejezetten arra találtak ki, hogy - szóval intim mosakodásra, nem részletezem - mikor zuhanyzol ezzel a PH-semleges tusfürdővel megmosod az intim szerved és elpusztít minden egyes gombát, bacit, kórokozót.

Intim tusfürdővel minden egyes tisztálkodáskor tisztálkodni kell, valamint a tiszta alsó - lehet, hogy le kellene váltanod a tanga bugyit, ha azt hordasz, mert abban is jól szaporodnak a bacik - franciára.


Talán tudtam segíteni.

2014. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Hát hármas, nem tudom, milyen termékről beszélhetsz, de NAGYON rossz ötletnek hangzik.

Ugyanis nem gondolom, hogy a tusfürdő szelektálni tudna a kórokozó bacik, és a hüvely hasznos baktériumai között. Széles spektrumú antibiotikummal mosogatod a hüvelyedet? Minden nap?

2014. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez direkt egy ilyen speciális intim lemosó, ami csak a kórokozókat pusztítja el
2014. aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!!
2014. aug. 8. 13:16
 7/11 anonim ***** válasza:
5, üzend már meg a márkanevet légyszi, esküszöm nagyon kíváncsi vagyok rá.
2014. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én is szeretném tudni a márkanevet ,hogy megkérdezhessem az orvosomtól,hogy tuti használhatom e :)
2014. aug. 8. 14:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Vissza kell menni, mert tenyésztés kell. Nálam igy derült ki, hogy nem is gombas fertőzések van, hanem bakteriális. Az intim nosakodikat az én dokim kimondottan ellenzi.
2014. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi
2014. aug. 8. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!