Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs probléma, többi...

Menstruációs probléma, többi lent! (? )

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Több, mint 3 éve folyásom van, talán az idővel enyhül. Tavaly nyáron barnássá vált, de ez utána el is múlt, és szeptemberben először megjött. Azt hittem, hogy be is állt, mert áprilisig szinte minden hónapban menstruáltam, 3-7 napig. Rendszeresnek tűnt, de utoljára április elején jött meg 2 napra, azóta pedig csak sárgás folyásom van. Mennyi időt kell neki adni, és mikor kell orvoshoz fordulni? Előre is köszi! (:

2014. aug. 8. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A barna folyás teljesen normális menstruáció előtt vagy után

Amiatt meg ne aggódj hogy kimarad mert még nem állt be

2014. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17 éves korod körül kell hogy beálljon, de mivel nem vagyunk gépek az is előfordul, hogy utána is késik.
2014. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tejesen normális, ha eleinte nem rendszeres. De ha sárgás folyásod van, akkor ajánlott meglátogatni egy nőgyógyászt, utalhat gombás fertőzésre. Ez ugyanakkor nincsen hatással a menstruációdra, ne aggódj. :)
2014. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt szokták javasolni hogyha nemjön meg a menstruáció fél évig akkor érdemes nőgyógyászt felkeresni.

Viszont ha élsz nemi életet,nagyon vigyázzatok!

2014. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!