Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs zavarokra bevált...

Menstruációs zavarokra bevált gyógytea, homeopátiás szer?

Figyelt kérdés
A mentstruációm nagyon rendszertelen, van hogy 45-50 nap után jön meg, van hogy normálisan 28-32 napra. A nőgyógyász azt mondta, fogamzásgátlóval lehet szabályozni, szedtem is három félét, de már nem szedem. Ismer valaki bevált gyógynövényes gyógyszert erre? 19/L
2014. aug. 9. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Probalj meg inni minden reggel ehgyomorra egy csesze cickafark teat melegen es kortyolgatva. Allitolsg igy tobbet er, mint ha ki lenne hulve es egyszerre megiszod.
2014. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát a cickafark tea jó az ilyen problémára? Filteres, vagy a szárított?
2014. aug. 14. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Én cickafark és palástfű keverékét ittam.Annyira rendbejött a ciklusom, hogy sikerült teherbe esnem bár gondolom nálad nem ez a cél :) Érdemes szálas teát venni.

Teaként: 1 teáskanál keveréket leforrázunk 2-3 dl vízzel, 1-2 percig állni hagyjuk, majd kortyonként fogyasztjuk.

Napi 2-3 csésze ajánlott.

Homeóban ilyen esetekben alkati kezelást szoktak csinálni az kicsit drágább és bonyolultabb, mint a tea de ha avval nem érsz célt még mindig érdemesebb rászánni, mint hormont szedni.

2014. nov. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!