Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » FONTOS! Mit tegyek, ha szerint...

FONTOS! Mit tegyek, ha szerintem hüvelygombám van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Fehéres folyásom van, és nagyon viszketek. Anyának nem merek szólni, nőgyógyászhoz meg nem akarok elmenni. Milyen gyógyszert vegyek? Vagy van valami otthoni "praktika" amivel meg tudnám oldani a problémámat? Előre is köszönöm a válaszokat!

#hüvelygomba #fertőzé
2014. aug. 9. 18:38
 1/5 anonim válasza:
Menj el a bőrgyógyászatra!
2014. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy gomba, de lehet hogy nem. Nem csak gomba létezik, ami hüvelyi fertőzést okoz. És hogy pontosan milyen kórokozód van, azt csak tippelni lehet.

És nyugodtan mond el anyukádnak, elvégre jobban tudja, hogy ilyenkor mi a teendő és gondolom segítségedre is lesz az akár orvoshoz menetelben, akár a gyógyszer kiváltásában és megvásárlásában!

2014. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vegyél Canesten combit, az gombás fertőzésre van, és a tüneteid erre utalnak. Kb. 3000 Ft. Azonban ez nem minden fajta gombára válik be, van, akinek erősebb kell. Ha megcsinálod a kúrát, és nem jössz helyre, akkor el kell menni orvoshoz mindenképpen.


Én a múltkor ugyanilyen tünetekre használtam, nekem bevált.

2014. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:))
2014. aug. 9. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Canesten combit vegyetek, szerintem használni fog.
2014. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!