Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kombi 3 napos gyengít...

Canesten kombi 3 napos gyengíti a fogamzásgátló hatását? (symicia)

Figyelt kérdés

Kedden tapasztaltam hogy viszketek "ott lent" és sűrübb a folyásom.

Csütörtökig rosszabb lett a folyás állaga ezért beszereztem canesten kombit (Mivel már volt hüvelygombám hasonló tünetekkel) viszont a mai nap (2 felhelyezett kúp után) reggel a wc papíron nyálkás véres valami volt. A nap folyamán elkeztem görcsölni ( szó szerint enyhe menstruációs görcseim lettekk!!!) és enyhén vérezni! Most tartok a 4. levél fogamzásgátlónál hétfőn veszem be az utolsó szemet és utánna jön a szünet. Teljesen kétségbe vagyok esve hogy mi van velem, hogy normális e...

Mindenképp ellátogatok hétfő reggel a nőgyogyászomhoz csak talán tudtok valami biztatót mondani (vagy sem). 20/L



2014. aug. 9. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Na, ezért nem kellene az embernek magát kezelgetnie...Mert honnan tudtad, hogy gomba? Mert nem biztos. Sok kórokozó van még a gombán kívül, ami hüvelyi fertőzést okoz. Vagy létezik kevert fertőzés is. És igazából mehetsz te orvoshoz, de így meg csak hasra ütésre fog tudni kezelni, ugyanis kúp használata után a hüvelykenet tenyésztés, amiből igazán ki lehetne a kórokozókat deríteni, illetve számukat, az a kúp miatt valószínűleg értékelhetetlen eredményt ad majd.

És amúgy hüvelygyulladás, vagy érzékeny hüvelyben használt kúpos kezelésnél nem ritka a hüvely nyálkahártyájának a vérzése, amit most te is megtapasztaltál. Amúgy itt az oldalon is olvastam a napokban több olyan tapasztalatot, hogy használták a Canestent és bizony véres folyásuk lett tőle.

Szóval orvoshoz mindenképpen menj el és legközelebb előbb az orvos, aztán majd olyan kezelés használata, amit az orvos felír! Hidd el, hogy jobban jársz vele!

És a fog. gátlóra pedig egy hüvelyben használt helyi kezelés tudtommal nincs hatással.

2014. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos buta voltam de tanultam belőle
2014. aug. 9. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!