Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Lehet komoly nőgyógy...

Unic0rn kérdése:

Segítség! Lehet komoly nőgyógyászati betegségem? Részletek lent 16/L

Figyelt kérdés
Pontosan ket hete ugy ereztem magam mint mikor meg szokott jonni, enyhen gorcsolt a hasam es folyasom volt de akarhanyszor megneztem nem volt verzes. Ez igy ment egy egesz heten at, sokszor enyhe gorcsolest eszleltem es a folyast ami atlatszonak tunt, mintha leket kaptam volna.. a menszim egy hetet kesett, pontosan egy hete jott meg azonban elotte ramjott a panik mert ideges voltam mar hogy miert kesik (szuz vagyok) es interneten keresgeltem valaszokat.. 1-2 napig pete cisztara jellemzo tuneteket eszleltem, eles fajdalom az alhasban es kicsit mintha felpuffadtam volna.. el tudom kepzelni hogy mindez pszichesen jott, ugyanis miutan megjott csak eros gorcsolesem volt aznap es leginkabb este/reggel ereztem az enyhe de eles hasi fajdalmat.. utana semmi bajom nem volt, a menszim kb csutortokig tartott de menses utan egy napig szoktam betetet hasznalni amig a veres maradek kiurul belolem.. pentek este nem ereztem semmi kulonoset, szombat delutan vasarlas kozben viszont olyan erzesem volt mintha osszepisiltem volna magam... nagyon kellemetlen volt, es este picit barnas foltokat lattam, narancssarga bugyit hordtam ugyhogy kicsit nehez megmondani a szinet. ugyan ez ma is fenn all, neha vizesnek erzem magam aztan kicsit elall es szarazabbnak erzem magam.. nogyogyaszom nincs, de meg vagyok ijedve es szeretnek elmenni... jah es nem szokott szagos lenni a bugyim es nem igazan szoktam szagolgatni ott lent, de mikor probaltam megnezni milyen lehet a nyalka ilyen vizes allaga volt, azt hiszem halszagu? nem tudnam megmondani pontosan hogy a budos melyik verzioja nem tudom mihez viszonyitani meg nem volt ilyenem.. szamithatok nagyon rosszra? :( nem tudom mennyire bizhatok az sztk-s orvosokba...

2014. aug. 10. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi komoly bajod nincs, én még abba sem lennék biztos, hogy esetleg van e valamilyen fertőzésed, de mindenképpen menj el dokihoz, ő majd ezt megmondja, és talán nem kellene ennyit idegeskedni, mindig a legrosszabbra gondolni, nem tesz jót! A késés is normális,de azért megnyugtatásképpen meg hogy biztosra menj doki!
2014. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én még arra is gondoltam,hogy lehet ciszta ami most ürült mert írtad,hogy olyan vízszerű izé jött belőled
2014. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, ezek normális tünetek. Menj el azért a dokihoz, hogy megnyugodj.
2014. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A ciszta nem tud így ürülni.

Valószínűleg összeszedtél egy jó kis fertőzést. Menj nőgyógyászhoz.

2014. aug. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!