Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 honapja kesik a menstruaciom...

2 honapja kesik a menstruaciom (tobbi lent) problema lehet?

Figyelt kérdés
2 honapja kesik a menstruaciom. Neha uhy erzem hogy megakarna jonni de megsem. Tegnap fajt is ott a pocakom alatt. Ma is. Neha gorcsol. Ez valami problema?

2014. aug. 11. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Odaírtad, hogy 13 éves vagy és nem élsz nemi életet? Mégis honnan tudjam? Sokan élnek nemi életet, sajnos még a te korodban is, légy szíves legközelebb pontosabban fogalmazz és nem kéne ilyen nagyarcúnak lenni sem.

A válasz: (amit mellesleg már ezerszer leírtunk itt gyk-n, csak vissza kellett volna keresned) 13 évesen még nem állt be rendesen a menstruációd, az első 2 évben normális, ha kimarad, össze-vissza jön meg. Valószínűleg azért fáj a hasad, mert nemsokára megjön.

2014. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, fiatal vagy még, valószínűleg nem állt be a ciklusod. Orvoshoz akkor kell menni, ha 3-4 hónap után sem jön meg. Ha fáj a hasad, akkor valószínű, hogy lassan megjön, legyen nálad betét, hogy ne érjen meglepetésként.
2014. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyarcu csak tudod egy pillanatra ledermedtem az ilyetsegtol amit irtal.
2014. aug. 11. 12:12
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2014. aug. 11. 12:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szexelsz, akkor 100%, hogy nem vagy terhes :)
2014. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2014. aug. 11. 12:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Nocsak eltűnt az első válaszom, pedig semmi vulgáris nem volt benne. Ha egy felnőtt nőnek 2 hónapot késik, egyáltalán nem furcsa a terhességre gyanakodni :)
2014. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom:) de en meg elegge undorodok az ilyesmitol/: meg fiu baratra sem vagyom :)
2014. aug. 11. 12:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért ennyire undorodni lehet, hogy nem kellene. Emlékszem, amikor annyi idős voltam, mint te én sem tudtam bizonyos dolgokat elképzelni, talán magát a szexet sem, de a terhesség semmiképpen sem undorító dolog. 1-2 év eltelik és a szexet is inkább akarni fogod (remélhetőleg), mint ilyen szinten elutasítani. De mindegy, mert 13 évesen valóban nem kell még ezzel foglalkoznod, de azt azért akkor is tudnod kell, hogy mivel menstruálsz, már lehet gyereked, biológiai értelemben felnőtt nő vagy és tudnod kell a szexről, terhességről is dolgokat, nem jó mindentől megijedni. Ezt még a biosz órán is tanítják :)
2014. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tanitjak nalunk. Csak valahogy meg nem erzem ugy hogy keszenalnek ra :(
2014. aug. 11. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!