Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet fájdalom nélkül...

Hogyan lehet fájdalom nélkül felrakni a canesten combi hüvelytablettát? SOS

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem hohy hogyan tudom felrakni anélkül hogy rohadtul fájna? Mivel lehetne sikositani? Illetve mennyire fáj amikor benyomom a tablettát? Már sokszor próbálkoztam de nem sikerült, ha fent volt az eszköz nem mertem benyomni a tabletát mert nagyon fájt. Sebes a hüvely bejáratom is...se az újjam se a tampon nem megy fel. Mit tudnék tenni mert így nagyon fáj...senkihez nem tudok ezzel fordulni anyámról meg orvosról hallani se akarok, ezért fölösleges írni....a segítséget nagyon megköszönném és sürgős lenne a dolog

2014. aug. 12. 17:38
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
hozzáteszem szűz vagyok és kb. egy kis újnyi köröm fér be a hüvelyembe de az is fáj most is és a fertőzés előtt is.
2014. aug. 12. 17:40
 2/21 anonim ***** válasza:
Lehet nem is gombád van. Ha sebes vagy az nem gomba legalábbis én még ilyenről nem hallottam. Nem herpeszes vagy?
2014. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
egy másik kérdésben leírtam a tűneteket és ott mindenki azt mondta ez gomba mivel kivül viszket de folyásom nincs, és normális a nemi szervem szaga is.
2014. aug. 12. 17:43
 4/21 anonim ***** válasza:
De ezt neten keresztül nem tudják megmondani kevert fertőzésed is lehet. Amúgy a helyedben betadinet vettem volna az mindenre jó. De a legjobb az lenne ha megnézne a doki.
2014. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez vaginizmus, hüvelygörcs, ha se az ujjad, se a tampon nem megy be akkor semmi nem fog, beleértve a péniszt is. Vegyél egy sikosítót és azzal kicsit könnyebb lesz talán.
2014. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
sajnos erre nincs lehetőségem a canestenre is lopnom kellett szüleimtől. eddig soha semmi bajom nem volt ilyen téren, higénikus vagyok, nem járok strandra, nyilvános wc-re, semmi nem járt a hüvelyemben, nem értem mitől lehet. Múlt héten voltunk lent fürödni a Balatonon de attól máskor se volt bajom. orvosoktól rettegek és betegesen szégyenlős vagyok :/
2014. aug. 12. 17:51
 7/21 anonim válasza:
Lehet esetleg allergia a tisztasági betétre ha illatósított?vagy a normál betét esetleg kiszárította a bőrödet?
2014. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
mióta megjött ugyanazt a fajta betétet használom, eddig nem volt vele gond.
2014. aug. 12. 17:57
 9/21 A kérdező kommentje:
Itt az ehhez tartozó másik kérdésem, ahol azt írták ez gomba http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__59873..
2014. aug. 12. 17:58
 10/21 anonim ***** válasza:
Gombád lehet egy sima antibiotikum-kúrától is, nem csak higiéniai okai lehetnek.
2014. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!