Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Mit tehetek ellene?

Ez normális? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Már kb. 1 hete folyásom van. De annyi, hogy naponta többször kell bugyit cserélnem. És elég büdös is...
2014. aug. 12. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Van olyan orvos, hogy nőgyógyász, hallottál már ilyenről ?
2014. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bakteriális fertőzés.
2014. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ezt házilag nem tudom orvosolni?
2014. aug. 12. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire erős, akkor jobb ha nem házilag kezeled. A nőgyógyász ad rá valamit, és hamar rendbejön.
2014. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De 14 vagyok és még sose voltam nőgyógyásznál. Meg most nincs lehetőségem elmenni
2014. aug. 13. 01:18
 6/7 anonim válasza:

Szia!

A hüvelyfolyás teljességgel normális jelenség. Minden nő esetében változó a mennyisége, színe. Ellehetne magyarázni a pontos okát, de tulajdonképpen nem lényeg. Használj mindenképpen jó minőségű betétet. Esetleg kisebb átmérőjű tampont.

Amennyiben a vizelési panaszok, viszketés, irritáció, égő, csípő érzés jelentkezne a hüvelynél. Vagy megváltozna a folyás jellege, tehát bő, törmelékes sárgás, vagy fehér, szürkés, vagy zöldes, bűzös lenne, akkor kell fertőzésre gondolni. Ebben az esetben mindenképpen fordulj Anyukádhoz és menjetek el nőgyógyászoz. A nőgyógyásztól nem kell félni, nem bánt. Megnéz és valószínűleg gyógyszert ír majd fel, illetve lehetséges, hogy hüvelykrémet is, melyet majd neked egyedül otthon kell kezelned. Én személy szerint, így láthatatlanból Bakteriális vaginosis-ra tippelek, de ez korán sem biztos. Nem lesz gond, menj el és garantáltan meg fog oldódni a probléma, már ha egyáltalán van probléma.

F. Tamás - Nőgyógyász hallgató.

2014. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia. Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2014. aug. 14. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!