Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 hetesen lesz 21-én abortuszo...

5 hetesen lesz 21-én abortuszom magánrendelőben Lifecentrumban mire számítsak? Tuti felébredek altatás után? Lehetséges, hogy mivel már szültem (császárral) nem tágítanak, mert akkor rendesen kitágultam, csak a baba beszorult? Aznap hazamehetek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 18:46
 1/3 anonim válasza:
18%
És egy ilyen rendelőben, aminek a neve: "élet", csinálnak abortuszt? Istenem!
2014. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Előző: mert az ,,élet" a beteg (ez esetben az abortuszra kényszerült nő) életét is jelenti, amit nem akar tönkretenni egy nem kívánt terhességgel. Hagyjuk már ezt az álszenteskedést, a kérdező nem arra volt kíváncsi hogy kinek mi a véleménye az abortuszról, nyilván van neki oka erre.


Kérdező: Ne aggódj, biztosan felébredsz. Aki már szült,azt elvileg nem tágítják és aznap még bent tartanak megfigyelésre, másnap még egyszer megvizsgálnak és ha minden rendben, akkor hazamehetsz. Mennyi idővel a műtét előtt kell bemenned? mert ha nem tágítanak, akkor kell aznap, ha igen akkor már előtte való nap.

2014. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: NO COMMENT!!!

A másodiknak pedig köszönöm az emberséges választ!

2014. aug. 15. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!