Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy nő nagyon sokáig...

Ha egy nő nagyon sokáig szedett fogamzásgátlót, utána lehetnek hiánytünetei, nagyon sokáig?

Figyelt kérdés

Barátnőm spirált használt, már amikor megismertem, fel volt neki téve. Kivetette, de azóta, kb 3 éve, nagyon megváltozott, szapora lett a szívverése, éjszakánként nem tud aludni, folyton fáj a dereka, hisztisebb lett, a szexet se nagyon kívánja, amíg volt a spirál, ilyen gondok nem voltak.

Hiába mondom neki, menjen el endokrinológushoz, nincs kedve, nem akar, szerintem pedig gond lehet valami vele, az biztos.



2014. aug. 14. 02:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves tulajdonképpen? Simán lehet a klimax, főleg ha hormontartalmú spirál volt.
2014. aug. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
38 éves, és hormon adagolós spirál volt.
2014. aug. 14. 02:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk akkor klimaxhoz még fiatal. Nem ártana a nőgyógyász vagy endokrinológus tényleg. Ne várj, ülj le vele beszélni, mobdd meg, hogy neked ez így nem jó. Gondolom kínoz a dolog.
2014. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem a szex a probléma, inkább őt féltem, sokszor nem tud aludni, idegeskedne mindenen, pedig alapvetően egy kedves, nyugodt természetű.
2014. aug. 14. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!