Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten krém csíp?

Canesten krém csíp?

Figyelt kérdés
Most fogok a napokban venni canesten kombit,mert azt hiszem huvelygombam van. Csip, viszket, feheres folyasom van. Kiprobaltam a joghurtos tampont de az is csipett ugyhogy kivettem. A krem nagyon csip? (Bocsi az ekezetekert)

2014. aug. 15. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

Fog.

És hogy miért? Mert valószínűleg van egy jó kis hüvelygyulladásod, vagyis a hüvelyed nyálkahártyája, illetve a nemi szerved külső területe gondolom én tiszta piros, kikezdte a gyulladás és bizony ha ilyenkor bármi odaér, az bizony csíp. Legyen az vizelet, tusfürdő vagy akár maga a kezelés.

Csak tudod, ha már megvan a fertőzés, meg a gyulladás és csak a napokban fogsz még venni bármit is, elárulom neked, hogy piszkosul rosszul fogod viselni.

És joghurtos tampon? Azzal meg a mi a fenét akartál?

Az nem kezel az ég világon semmilyen fertőzést! Legalább néznél utána, hogy mire szokták ajánlani...Az hüvelyflóra helyreállítására van, szokták javasolni, hogy a jótékony baktériumok száma újra sok legyen, amik egyébként azt a célt szolgálják, hogy megelőzzenek egy fertőzést.

De ha már a fertőzés kialakult, akkor már mindegy...

Ahelyett, hogy magadat kezelgeted, inkább menj el orvoshoz! Mert lehet nem is gombás fertőzésed van, vagy nem csak az, hanem kevert fertőzés.

És ha valóban ilyen mérvű gyulladásod van, akkor nemhogy a krém, a kúp is fog okozni kellemetlenséget, akár még enyhe vérzést is.

Ha rám hallgatsz, elmész orvoshoz és szájon át szedhető gyógyszert kérsz, ami nem csíp sehol és még legalább megfelelő kezelést kapsz, mert az orvos legalább fogja tudni, hogy mi bajod van!

2014. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem fog csípni,legfeljebb nagyon-nagyon picit.

Canesten combit használj hüvelykúppal, 3-4 nap alatt elmúlik tőle. Kárt nem csinál!!! legrosszabb esetben nem segít.

2014. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

A natur Yoghurtos tampon nagyon hasznos lehet megelőzés jelleggel, nekem is orvosom ajánlotta, de ha már van gombád, akkor nem fog használni, ahhoz már a Canesten kell.

Vagy ha nem segít, akkor orvos és majd ő felír valami mást.

2014. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez volt a panaszom... Én canesten kúpot vettem és egyeltalán nem csípte se semmi csak tegyél be nagy betét vagy estére tedd be
2014. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán csíp.

A yoghurtos tampon csak a gomba megelőzésére jó.

2014. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Kevesebb cukrot lányok és a hüvelygomba mintha nem is lett volna.

A cukrot nagyon szereti a gomba, csak úgy burjánzik rajta. Kikezeled gyógyszerrel és egy-két hónap múlva ismét ott van majd újra és újra.

Megspórolod a rengeteg gyógyszerre kidobott pénzt ha kicsit helyesebben étkezel. Van candida diéta, nekem anno a nőgyógyászom mondta és nagyon bevált.

2014. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Drk91 válasza:
86%

szia!


Én még kb. 3-4 éve küzdöttem keményen a folyamatosan visszatérő hüvelygombától (minden létező ok, ami előhívhatja, ki volt zárva - úszoda, idegen wc ülőke, túl gyakori párcsere). Fél év alatt 3x visszajött. aztán persze rájöttem h nem megfelelően étkezem - mint ahogy az előttem szólok között az egyik is mondja, a cukrot száműzd egy időre az étrendedből, az tutira segít! van egy elég durva része a diétának - az első két hétben még gyümölcsöt se nagyon szabad enni, hisz abban is van cukor - , megedzi az embert lelkileg is az egész, de hidd el, megéri, mert aztán berögzül h mit szabad és mit nem szabad, és aztán lehet már enyhíteni a diétán. Ha odafigyelsz hogy ne egyél cukrosat, és fehérlisztes, élesztős dolgokat, vagy csak ezekből is keveset, soha nem fog visszatérni a gombád. remélem tudtam segíteni és bocsi a hosszú válaszért

2015. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!