Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok erről a betétről...

Mit gondoltok erről a betétről? :www.libresse.hu/termekeink/termek-bemutatoterem/libresse-ul tra-normal-deo-fresh/ erről. www.libresse.hu/termekeink/termek-bemutatoterem/libresse-ult ra-string/

Figyelt kérdés

jöhetnek a negatív és pozitív kommentek!

13/L



2014. aug. 16. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom róla, hogy jobban tennéd, ha kerülnéd az illatosított betéteket. Egyrészt semmi értelme, mert kifelé úgysem érződik (szerencsére, mert általában elég büdösek). Másrészt, az intim területnek kifejezetten rosszat tesz, van aki kifejezetten érzékeny rá, és a többieknek sem jó.


Hidd el amúgy kérdező, a betét téma nem ér annyit, hogy interneten keresgélj. Menj le a boltba, vedd meg szépen sorra az összeset, és próbáld ki, hogy neked mi a jó. Mindenkinek másmilyen betét az ideális, én pl a libresse-eket szívemből gyűlölöm, egytől egyig :)

2014. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan vékony, nem ér semmit
2014. aug. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. olyan vastag mint egy tisztasági betét
2014. aug. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mire kéne?
2014. aug. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor melyik betétet ajánljátok???:)
2014. aug. 17. 10:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Komolyan írtam az elsőben, hogy menj le a boltba és vegyél véletlenszerűen egy betétet. Mindenkinek az ízlése ebben egyéni. Ami nekem jó, az neked egyáltalán nem biztos, hogy jó. Próbálkozni kell és megtalálni, ami neked a legjobb.
2014. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!