Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki nekem ezt a...

Miért írja ki nekem ezt a hibaüzenetet, amikor Minecraft LAN világra, vagy szerverre szeretnék csatlakozni: java. Io. IOException:Received string length longer than maximum allowed?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 15:27
 1/3 csacsi2 ***** válasza:

Fogadott sztring hossza hosszabb, mint a maximális megengedett.Pl.: túl hosszú névhasználat.


sok oldalt dobott a google:

[link]

de itt asz oldalon is van válasz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__5182087-m..

töltsd le újra a klienst, frissítsd a szervert.

frissítsd a java-t.

java-ban a biztonsági szintet vedd medium-ra.

amúgy ezen kívűl passz!

2014. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában ez akkor jelentkezik, ha a szerver moddos de a kliens nem, vagy a szerver és a kliens verziója nem egyezik.
2014. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pdani001 válasza:
ha semmi nemjó amit az előző válaszolók irnak akkor a java-val van a gond azt ujrakell tenni a gépre! nekem is volt ijen de sikerül megoldanom a java ujratelepítésével igaz másnap kezdhettem előröl mindent de 3-4 nap mulva abbahagyta!
2014. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!