Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gennyes vizelet, mitől?

Gennyes vizelet, mitől?

Figyelt kérdés
Gyakran tapasztaltam a téli-kora tavaszi időszakban a hólyaghurut tüneteit magamon, de ezeket mindig orvosolták az anitbiotikumok. Nyár óta nem volt ilyesmi panaszom, pár napja égő, kellemetlen érzést érzek odalent, Canestent használtam, ma reggel azonban gennyes volt a vizeletem, pedig semmi jelét nem észlelem hólyaghurutnak! Mindenképpen orvoshoz fordulok, de ez mégis mitől lehet?

2014. aug. 18. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez pedig valami húgyúti fertőzés (is), és valószínűleg egyidőben hüvelyi fertőzés is. Gyakran jár együtt. Nem kéne ész nélkül Canestent használni. Egyrészt adtál pár ezer forintot egy gyógyszergyártónak, tökhiába, másrészt lehetőséget adtál a fertőzésnek, hogy ráhúzódjon a húgyutaidra is, mert nem alkalmaztál tisztességes kezelést.
2014. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

A hólyaghurut az lehet a hidegtől meg nőgyógyászati fertőzéstől sajnos.

Én sokat szenvedtem régen tőle,aztán kiderült,hogy méhpolipom van..nálam ez okozta a sok gondot.

Időnként még így is előfordul,hogy hüvelygyulladásom van,de felfázásos tüneteim már nincsenek.A kiváltó okot kell megszüntetni,ezért nagyon fontos egy jó!! nőgyógyászt találni,aki tüzetesen kivizsgál!

Addig tudom ajánlani a Betadin hüvelykúpot vagy CNS hüvelykúpot.Hüvelyflóra visszaállító gélek,kúpok,amiket én szoktam használni!

A gennyes vizeletre meg rengeteg folyadék,hogy ürüljön a baci.Ihatsz ilyenkor: kamilla,cickafark fű,medvelevél gyógyteát,ezek mind jót tesznek.Szedhetsz ilyen esetre tőzegáfonya kapszulát,vagy van neki tea formája is,amelyik neked jó.

Ami még nagyon jó és sokat nyersz vele,nekem bevált: termelői méz!!Szigorúan termelői,nem a bolti pancsolt,mert a méz természetes antibiotikum.Reggel éhgyomorra egy kanál méz.Én naponta többször is szoktam enni,jót tesz.

Remélem segítettem.

Jobbulást!!

2014. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Húgyúti gyulladás, gennyes vizelet = urológus, antibiotikum. És ha a kezelés ellenére megmarad a nőgyógyászati panasz, akkor nőgyógyász IS.
2014. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!