Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki segicsen! 17 hetes...

Valaki segicsen! 17 hetes terhes vagyok . Voltam vérvételen + vizelet vizsgálaton. Meg jött az eredményem hogy a vizeletem gennyes és baktériumok vannak benne! Szerintetek milyen gyogyszer lenne jó rá? Ami nem árt a picinek?

Figyelt kérdés
Valaki segicsen
2014. jan. 21. 07:01
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
A dokid tud segíteni!! Különben 10 éves vagy? segicsen?????
2014. jan. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem vagyok 10 éves -.- nem kell le támadni rögtön,nem kell ide írni ha nem tetszik valami..

tegnap jött meg az eredményem délutan ma megyek be az orvoshoz én arra gondoltam hogy ki milyen gyogyszert ajánlana ami nem árt a babának.. hogy aki már volt benne ebbe a betegségbe,és az a gyogyszer hatot is neki és akkor olyan gyogyszert iratnák fel...

2014. jan. 21. 07:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum nem árt a babának, ezért van a méhlepény, hogy megvédje a káros hatásoktól. Ha nem szedsz antibiotikumot, az árthat neki, mert továbbterjedhet a veséidre is a gyulladás.
2014. jan. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd az orvos megmondja, hogy mit KELL szedned és mit szedHETSZ!!!!


Ha itt valaki azt mondja neked, hogy a cián jót tesz, akkor azt fogod szedni?

2014. jan. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
monuralt is fel szoktak írni
2014. jan. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak a doki tudja megmondani, hogy mi az, ami nem fog ártani a babának. Az meg a másik, hogy a kórokozódtól függ, hogy milyen gyógyszert fogsz kapni, tehát ami másnak jó volt és elmulasztotta a betegségét, neked nem biztos, hogy a betegséged esetében egyáltalán szóba kerülhet.
2014. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok: Hiába szavaztok le, egy kismama az orvosa tudta és beleegyezése nélkül ne szedjen semmit. Igaza van itt az egyik hozzászólónak, ha valaki azt mondja akkor ciánt fogsz szedni?

Az üzenet küldője: Kate Driana

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 07:51

Az üzenet szövege: nem vagyok 10 éves -.- nem kell le támadni rögtön,nem kell ide írni ha nem tetszik valami..

tegnap jött meg az eredményem délutan ma megyek be az orvoshoz én arra gondoltam hogy ki milyen gyogyszert ajánlana ami nem árt a babának.. hogy aki már volt benne ebbe a betegségbe,és az a gyogyszer hatot is neki és akkor olyan gyogyszert iratnák fel...

Ezzel a helyesírással nehogy már még te legyél felháborodva!

2014. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

lehet nem írok helyesen ...

de ha valami nem tetszik nem kell ide írni ;)

2014. jan. 21. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!