Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukám 74 éves, voltunk...

Anyukám 74 éves, voltunk mammográfián és visszahívták, hogy találtak valamit.2 hét múlva kapott időpontot, addig én megőrülök az aggodalomtól. Ugye nem biztos, hogy baj van?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 14:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Na ez nevetséges hogy ennyi ideig hagyják az embert bizonytalanságban!Nekem nyár elején júniusban találtak egy diónyi csomót a bal mellemben!Szeptember közepére adtak időpontot mell uh-ra!Nem kell mondanom nen bírtam kivárni! :( Szerencsére volt egy kis protekcióm a közeli kórházban ahol 4 napon belül elvégezték a vizsgálatot!Szerencsére semmi komoly!De ha kikellett volna várni ez a sok időt tuti begolyóztam volna!Ne aggódj nem biztos hogy baj van!!! Majd írd meg a mit mondtak!
2014. aug. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Lehet, csak valami ciszta -
2014. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Bírom, mikor annyit közölnek, hogy "találtunk valamit"

Mégis echodens vagy echoszegény?

2014. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Még leletet sem adtak?

Nálunk egyből lediktálják, hol mit találtak, persze ilyen latin kifejezésekkel

2014. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem, semmit nem mondtak. Csak azt, hogy vissza kell menni. :(
2014. aug. 25. 09:21
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, szerencsére minden OK!!! Csak néhány ártalmatlan cisztát találtak, 1 év múlva kell menni kontrollra. :) :) :)


Nagyon idegtépő volt ez a várakozás, hatalmas kő esett le a szívemről.

2014. aug. 28. 19:16
 17/18 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Nagyon örülünk, hogy minden rendben. Ha tanácsolhatok még valamit.... nézzetek utánna, hogy természetes módon hogyan kezelhető a ciszta, és megelőzésként alkalmazzátok azt. Sok egészséget kívánunk:D
2014. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :D
2014. aug. 29. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!