Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetett a fájdalom oka?

Mi lehetett a fájdalom oka?

Figyelt kérdés

Az hőmérsékleti görbém szerinti ovulációmat követő 5. napom nagyon furcsa fájdalmam volt. Eddig is előfordult, hogy szúrt a petefészkem, de ez a fájdalom egész más volt. Hányingerem, alhasi görcsöm volt, és hasszurka. érdekes volt, hogy a fájdalom egészen a (már bocsi) de szinte a végbelemig is kisugárzott. Olyan érzésem volt, mintha valami gyomorrontásom lett volna, de hasmenésem nem volt. Ezen a reggelen amúgy a hőmérsékletem is magasabb lett felugrott 36.9-re. A DPO-s hőm 36,6, 36,6, 36,6, 36,7, 36,9 (az erős fájdalom napja), majd ezt követően újra 36,6, és ma is 36,6. Azóta is ugyan nagyon enyhén, de folyamatosan amolyan menstruáció előtti érzéseim vannak. De ahhoz elméletileg még van kb. 1 hét. Amúgy az is érdekes, hogy szúró érzés mindkét oldalon előfordult.

Szerintetek mi lehet ez?


2010. jan. 14. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Én mindenképp valamilyen gyulladásra tippelnék. Ovuláció körül szokott kb. 0,5°C-kal megugrani a testhőmérséklet, az kb. normális.

Nem vagyok orvos, és nem volt ilyenem, úgyhogy többet nem tudok.

2010. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!