Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetett ez az iszonyatos...

Mi lehetett ez az iszonyatos fájdalom? Hova menjek kivizsgálásra?

Figyelt kérdés

Ma éjszaka arra ébredtem,hogy iszonyatosan fáj az alhasam (pontosabban,mintha a méhem fájt volna).Mintha egy hatalmas konyhakéssel szurkálták volna a méhemet,sőt még a hüvelyem is fájt,úgy mintha a lehető legnagyobb kacsát szétfeszítenék bennem. Kivánszorogtam a fürdőbe,de onnan már se be-se ki,ott fetrengtem a földön közel egy órát és bőgtem a fájdalomtól(nem vagyok egy sírós típus),felállni sem tudtam. A párom már majdnem kihívta a mentőt,de szerencsére kezdett csökkenni a fájdalom.Kórházban dolgozik,ma bevitte a reggeli vizeletemet és a gyors teszt szerint minden negatív,nincs gyulladás,se genny.

Pcos-em van,és fogamzásgátlót is szedek.

Ma megyek orvoshoz beutalókért,szerintetek mit érdemes még kérni ezeken kívül: vizelet,vér,hasi ultrahang.?


2011. máj. 5. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Típusos méhen kívüli terhesség vagy vetélés tünetei. Nem lehetséges? Nőgyógyászatra menj mindenképpen, ott megnéznek mindent egyszerre,amiket leírtál.
2011. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tinker Bell ***** válasza:
Valóban nőgyógyászhoz kellene menned! Ne szaladgálj beutalóért, hanem kérj időpontot a nőgyógy szakrendelésre. Nálunk ez egyik napról a másikra megy.
2011. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az esély a terhességre szerintem elég kicsi,már a pcos és fogigátló miatt is,de semmi sem lehetetlen.:(

És a vetéléshez nem kellett volna véreznem?Mondjuk én is azt hittem hogy biztosan vérben fürdök,mert ilyen fájdalomnál már én is azt gondoltam,hogy ez talán vetélés lehet,de semmi.

Annyi előzmény volt,hogy olyan 3 napja a bal petefészkem be-be szurogatott,de csak pát másodpercre.

Mindenesetre elmegyek a nőgyógyászatra is mindenképp.

2011. máj. 5. 11:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egész biztos a ciszták miatt volt a fájdalom. Én tuti rohannék az orvoshoz, ilyen erős fájdalom minden, csak nem normális!
2011. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg légyszíves,hogy mi volt! Remélem nincs nagy bajod!
2011. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én PCOs-vagyok, nem nőgyógyász, hanem endorkinológus kell ide, egyedül Ő adhat olyan cukor illetve pajzsmirigy gyógyszert, amitől ez a tünet enyhül. Nekem is ilyen volt, tudom. Amióta kezelnek, azóta nem fájt a hasam.
2011. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nálam 5 éve állapították meg a pcos-t,de eddig még soha nem volt ilyen gondom.Nálad ez mikor kezdődött?

Voltam endok.-nál,fel is írt egy hormonos fogigátlót,és metformint is ,de a met.-et nagyon nem bírtam,ezért csak a foggátlót szedem,mivel még a babát nem tervezzük.

2011. máj. 5. 11:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért majd írd meg hogy mi a baj! Jobbulást neked!
2011. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most jövök a nőgyógyászatról.Valami beugrós orvos volt ott,akit még életemben nem láttam.Nagyon vicces kedvében volt,és azt mondta semmi bajom nincs,max egy kis gyulladás,sőt még azt is kijelentette,hogy szerinte nem vagyok pco-s,mert nem úgy nézek ki!(ez aztán a jól megalapozott diagnózis)Hát erről ennyit.Holnap megyek a háziorvoshoz ultrahang beutalóért,mert ez akkor sem volt normális.
2011. máj. 5. 13:25
 10/11 A kérdező kommentje:

Találtunk egy nagyon rendes nőgyógyit,holnap megyünk hozzá és teljesen "leszervizel".Szóval holnap minden kiderül.Izgulok,remélem nem lesz semmi komoly...

Köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 5. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!