Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Forduljak ezzel a problémával...

Forduljak ezzel a problémával újra orvoshoz vagy várjak vele?

Figyelt kérdés
A tavaj voltam nõgyògyászhoz mert eléggé rendszertelen lett a mensim, kiderült, h azért mert nincs peteérésem. Egy ideig kezeltük, de depis lettem igy többet nem mentem. Rendszerezõdött a menstruációm, viszont most újra ugyan olyan mint volt, mensi elõtt hetekig pecsételek, ami jóformán keresztet tesz a nemi életemre. Mivel mindig attól félek, h közbe megjön. Lassan 25 vagyok, mèg nincs gyerekem, de ha újra bele kezdek a kezelésekbe ami több hónapot vesz igènybe, már szeretnék gyereket, viszont a párommal nem olyan rég vagyunk eggyütt, igy nem beszéltünk ilyesmirõl. Mi tévõ legyek?

2014. aug. 20. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül,hogy a pároddal még nem beszéltétek a gyerekvállalás dolgot,nőgyógyászatilag rendben kell,hogy legyél!

Én a helyedben keresnék egy nagyon jó nőgyógyászt,és végére járnék a dolgoknak.

2014. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig ha rövid időn belül szülni szeretnél, akkor kénytelen leszel felkeresni egy nőgyógyászt. Magán dokihoz menj, ők becsületesen odafigyelnek az emberre.
2014. aug. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!