Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok vért vesznek a fogamzásgát...

Sok vért vesznek a fogamzásgátló tabletta felíratása előtti vizsgálathoz?

Figyelt kérdés

félek, hogy megint nem fog sikerülni a vérvétel, mint általában, mert nem folyik a vérem

legutóbb előző nap 3 liter folyadékot ittam, de úgy sem sikerült gond nélkül

esetleg tudna valaki valami tanácsot adni, hogy segíthetnék ezen és ne legyenek közben problémák?


2014. aug. 21. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima labor + májfunkciók. Én a vizelettel jártam egyszer úgy hogy kb 10 cseppet sikerült kipréselnem, de elég lett (pedig egész nap azon paráztam hogy elég-e).
2014. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok embertől még vért sem vesznek előtte...

Tőlem sem vettek anno...egyetlen egyszer sem,még akkor sem mikor váltogatni kellett,mert valamiért egyik sem volt jó :(

2014. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

vizelettel nekem szerencsére nincs gondom, de az sem lehet kellemes :S


tőlem vesznek, bár nem értem minek, az elmúlt 1 évben legalább 10 mindenféle vizsgálaton voltam, az összes negatív lett, és most 100%, hogy mennem kell, de nem tudom mit csináljak, eddig csak az ujjamból tudtak vért venni :S

2014. aug. 21. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Én semmilyen vizsgálaton nem estem át a tabletta felírása előtt (csak sima általános nőgyógyászatin, ha már úgyis ott voltam).. Novynette-et kaptam, mert mondtam neki, valami gyengébbet írjon, hátha bejön, és bejött. Március óta szedem, semmi gondom vele.

Amúgy a vizsgálat után sem biztos, hogy olyat fog felírni, ami neked egyből beválik, ez erre nem garancia. A vizsgálatnak köszönhetően az fog kiderülni, hogy hajlamos vagy-e a trombózisra, tehát szedhetsz-e akármilyet is vagy nem.

2014. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!